Oyuncu Olsa Her Dizi Partneri ile Sevgili Olacak Burçları Açıklıyoruz!

Magazin dünyasının en renkli gündemini dizi aşkları oluşturuyor biliyorsunuz. Her dizi kendi kadrosu arasından en az bir büyük aşk yaratıyor. Bazı diziler bunu büyük bir reklam amacıyla yaratıyor, bazı diziler ise böyle bir aşkın filizlendiğinden uzun süre bihaber kalıyor. Yaratılan bu büyük aşk ya iyice büyüyüp evliliğe, aile kurmaya, çocuk sahibi olmaya kadar gidiyor ya da bir sonraki dizi projesine kadar sürüyor ve her biten diziyle birlikte tarihin tozlu sayfalarına karışıyor. Kişiler farklı dizilere doğru yol alırken, yeni dizilerde yeni büyük aşklar doğuyor ve döngü böyle böyle ilerleyip gidiyor. Bu içeriğimizde dizi dünyasının bu hızlı aşk hayatına uyum sağlayabilecek burçları inceliyoruz. Hazırsan başlayalım!

Her Çiçekten Bal Alma Gerekliliği Hisseden Koç Burçları

Kendi kendini motive eden Koç burcu insanları, gerçekten birer oyuncu olsalar ne kadar başarılı olurlar, Aslan burcu insanları kadar kendilerinden söz ettirebilirler mi bunu bilmiyoruz. Ancak bildiğimiz bir şey var ki o da canlı ve çok hareketli Koç burcu insanlarının setlerde başlayan bu baş döndürücü aşkların hızına kolaylıkla yetişebileceğidir. Genellikle hayatlarındaki her şeye büyük heves duyan Koç burçlarının, konu aşk olunca her çiçekten bal almak isteyeceklerini unutmamamız gerekiyor. Her dizide en az bir sevgiliye sahip olacaklarından emin olduğumuz kadar, o dizilerin her bir sezonunda farklı bir sevgiliye sahip olmak isteyeceklerini de iddia edebiliriz.

Çapkınlıkta Sınır Tanımayan İkizler Burçları

Her çiçekten bal almak diyince aklımıza gelen bir diğer ekip de İkizler burcu insanlarıdır. Çapkınları ile ünlü olan İkizler burcu insanları da her dizi setinde yeni bir aşka yelken açmaktan kaçınmazlar. Zaman zaman birden fazla yeni aşka da yelken açabilirler. Yelken açtıkları aşkların dışında, flörtlerine de hayatlarına yer verebilirler. Çeşitliliği seven İkizler burcu insanlarının hayatlarını hatta kariyerlerini tek bir aşk ile geçirebileceklerine inanmadığımızı da söyleyebiliriz. Hızlı düşündüğü ve daha hızlı hareket ettiği için yakalanmayacağını biliyoruz, ancak dizi dünyası magazin dünyası ile aynı pakette geliyor, bunu da hatırlatmadan geçmeyelim isteriz.

Kendini Kolayca Kaptıran Balık Burçları

Romantik Balık burçlarının durumu ise yukarıdaki diğer iki burçtan biraz daha farklıdır. Balık burcu insanı kendini kolayca kaptırır, dolayısıyla oynadığı sahnede rolünü yaptığı hisleri mutlaka gerçeğe döner. Artistik bir yapıya sahip olduğu için rol bile yapsa kendinden bir şeyler katmayı unutmaz. Oynadığı roller kendi gerçeğini, kendi gerçeği oynadığı rolleri etkiler ve bu paradoksun sonunda yeni başladığı her dizide bol bol âşık olan bir Balık burcu oyuncusu görürüz. Hayalgücü çok yüksek olan bu burcun insanlarının oyunculuk açısından büyük potansiyeli de vardır ama özellikle aşk konusuna da dikkat etmesi gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.