Otuzundan Önce Zengin Olması Muhtemel Burçlar!

Bir gün bir yerden parayı kırıp, zengin olmak herkesin en büyük hayali. Ne yazık ki hayal etmekle zengin olmak arasındaki bağ pek kuvvetli değil. Her şeyin başında kişide kazanma hırsı ve hayata atılma cesareti olmalı. Yeterli mi? Tabii ki değil! Gerektiğinde ek iş yapmak, harcamaları olabildiğince kısmak ve ele geçen her parayı yatırım yapmak üzere kullanmak da zengin olmak isteyen herkesin düstur edinmesi gereken temel ilkelerden. Kişide biraz da stratejik bir bakış açısı varsa tamamdır, daha 30’larına bile gelmeden refaha erebilir. Parayı ne kadar elinde tutacağı ya da kaça katlayacağı da bir o kadar önemli tabii. Burçlar aleminde de durum farklı değil. Söz konusu nitelikleri taşıyan burçlar, genç yaşta zenginliğe adım atabilir.

Girişimcilikte Rakip Tanımayan Koç

Günün birinde zengin olma hayalleri taşıyan herkesin içerisinde doğru fikri bulduğuna inandıklarında harekete geçmelerini sağlayacak atılganlık dürtüsü olmalı. Koçların ruhuna işlemiş girişkenlikleri gibi. Uzun uzadıya prosedürlerle uğraşıp vakit kaybetmektense bir an önce harekete geçip, başarılı bir girişimci olabilir. Dikkat etmesi gerekense kazancını har vurup harman savunmaması. Aksi takdirde çok geçmeden kendini başladığı yerde bulabilir.

Hedefine Sabırla İlerleyen Boğa

Girdikleri bir yoldan asla geri dönmeyen Boğalar, atıldıkları her işin sonunu getirmede örnek gösterilen kararlı kimselerden. Onlarda bu azim ve sabır olduktan sonra da yüksek miktarda para er ya da geç illa ki önlerine gelir. Tutumlu yanları da herkesçe bilindiğinden çok geçmeden banka hesabı yüksek haneli rakamlara erişebilir. Dizginlemeleri gereken belki de tek yanları lüks tutkuları.

Eli Sıkılığıyla Nam Salan Yengeç

Yengeçler öyle hayalleri maddiyata bağlı bir kişilik değil. Yine de en büyük arzusundan biri kimseye el açmak zorunda kalmadan hayatına devam edebilmesi. Bir köşede illa ki vardır birikmişi. Vara yoğa para harcamayan ve mümkün mertebe tutumlu olmaya çalışan biri olduğu bilindiğinden 30’una varmadan, kendini güvenceye alana dek, yüklü miktarda para biriktirmiş olabilir. Yeter ki sabrından ve azminden ödün vermesin.

Tuttuğunu Koparan Akrep

Akreplerin en belirgin özelliklerinden biri hedefe kitlendikten sonra önlerini hiçbir şeyin kesememesi. Engel olmaya kalkışan olursa gözünü kırpmadan ortadan kaldırabilir. Zaman zaman tökezlemiyor değil, artısı düştüğü yerden dersini alarak kalkması. Parayı seven doğaları ve gerektiğinde herkese parmak ısırtacak çalışkanlığı onların adını erkenden zenginler listesine yazdırmaya yeter de artar. Kararlı ve rekabetçi yanları da istedikten sonra zengin bir yaşam sürebileceklerinin kanıtı.

İşini Şansa Bırakmayan Oğlak

Burçlar aleminde çalışkanlık dendiğinde akla sadece Oğlaklar gelir. Hedefleri için bir kez olsun of demeden uzun yıllar sebatla ter dökebilir. Mantıklı yanı ve stratejik düşünce yapısı da maddi yönden kazançlı bir yaşam sürmesini sağlayabilir. Para kazanma konusunda olabildiğince ciddi ve disiplinli kimseler olduklarından iş para harcamaya geldiğinde kontrollü ve tutumlu yanları devreye girebilir. Zenginliğin kapılarını çalması için 30 yaş geç bile.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir