Orgazm Taklidi Yapan Burçlar!

Hayatının aşkını buldun. Belki evlenip bir yuva kurdun. Başta her şey çok iyi geçse de işler sonradan biraz sekteye uğradı. Öyle değil mi? Öyle öyle, kandırma şimdi kendini. Biz bizeyiz şurada. Kapıda başlayan sevişmelerin, uykusuz gecelerin, boynuna taktığın fularların devri bitti. Pijama, terlik, netflix geldi! Gece hangi iç çamaşırımı seçsem diye düşüncelerinin yerini, akşama ne yemek pişirsem derdi aldı. Sanki önceden aç geziyordun! Neyse konuya dönelim biz. E olaylar böyle gelişince hayliyle adrenalinin tavan yaptığı geceler de seyrekleşti. Seks artık planlı şekilde yapılmaya başlandı. Piyango sadece cumartesi gecesine vurdu. E ilk günkü tutku da yavaş yavaş azalmaya başlayınca orgazm taklitleri yavaştan başladı. Tabi bu sadece basit bir örnek. Daha fazlası için orgazm taklidi yapan burçları incelemek gerek!

Sevgi Kelebeği Teraziler

Terazi kadını, kavgayı, gürültüyü, sorun çıkarmayı sevmez, kendinden çok karşısındakini düşünür. Evet, sekste bile! Cinsellik sırasında orgazm olursa, partnerinin birlikteliği tatmin edici bulacağını ve bu durumun da ilişkisini olumlu yönde etkileyeceğini düşünür. Kimsenin kalbi kırılmasın, egosuna zarar gelmesin diye orgazm taklidi yapmaya yönelir. Yani özetle: Tadımız kaçmasın Ali Rıza Bey!

 

Geleneksel Oğlaklar

Oğlak burcu insanı biraz ölçülü bir arkadaş bilirsin. Yani pek fantezi, fetiş takıntısı olduğunu söyleyemeyiz. Fakat konu cinsellik olunca onunda partnerinden beklediği bazı şeyler var tabii. Gel gelelim bu beklentiler sadece kafasında yer ediyor. Dışa vurup gerçekten nelerden hoşlandığını karşı tarafa söylemiyor. Bu tarz konularda konuştuğu zaman eşinin ya da sevgilisinin onu yanlış değerlendirmesinden korkuyor. Bu nedenle de orgazm taklidine sığınıyor.

Tatminsiz İkizler

Böylesine flörtöz bir burcun kolay kolay tatmin olmasını beklemiyorsun herhalde? İkizler burcunu elde edip onunla yatağa girmen bile bir başarı aslına bakarsan! Bir de tatmin olmasını mı bekliyorsun? Üzgünüz ama o iş biraz zor. Bu aslında hem onun hem de senin için kötü bir durum. Belki de bunun farkında olduğundandır tüm o orgazm taklitleri. Olamaz mı? Her şey mümkün!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.