Önce İçinden Sonra Burnundan Gelen Burçlar Hangileri?

İki tür insan tipi var. İlki ayağını yere sağlam basarak ilerleyenler, ikincisi kendini anın büyüsüne kaptırıverenler. Özellikle günümüzde ikinci grupta yer alanlar bir hayli çoklar ve yazımızın da konusunu oluşturuyorlar. Bir şeyleri ağırdan almak ya da plan programla hareket etmek gibi şeylerden bihaber bu kimselerin öyküleri ne yazık ki mutlu sonla bitmiyor. Çoğu “Bu kez şeytanın bacağını kırdım” derken mutluluğun kıyısından dönüyor. Hadi bir kere olur, iki kere olur neyse de her seferinde de aynı şey olmaz ki ya! Önce içinden sonra burnundan gelen burçlar yeni yazımızda!

Kendine Sınır Koyamayan Koç

Koç deyince akla ne gelir? Girişimci, enerjik, lider, özgür ve korkusuz kimseler… Böyle birisi nasıl bir adım atmadan evvel kırk kere düşünerek, harekete geçebilir ki? Birinden mi hoşlandı, dakikasında gidip açılabilir. Bir işe mi başvurmak istiyor, düşünmeden imzasını atabilir. Sonrası mı? İşte orada işler karışıyor. “Cidden bunu neden yaptım ki ben şimdi?” tam da bu yüzden en sık kullandıkları cümlelerden biri.

Duygularının Rotasında İlerleyen Yengeç

Yengeçler, genel anlamda aklı başında insanlar. Doğruya doğru, olur olmaz işler peşinde koşmaları ya da pişman olacakları senaryolara dahil olmaları pek sık rastlanır bir durum değil. Tabii işin içinde aşk yoksa! İçin için doğru insanı bulduğuna inanıyorsa; mantığının değil kalbinin sesini dinleyecektir. Sonrasında pişmanlıktan kafasını taşlara vurabilir, orası ayrı tabii!

Romantizm Rüzgarına Kapılan Terazi

Teraziler aşkta öyle ince eleyip sık dokumalarıyla nam salmış burçlardan biri değil. Aşkla bakan gözler karşısında yelkenleri anında suya indirebilir. Aklı ona karşı çıkmış, arkadaşları yapma, etme demiş ne fayda! Kendini kaptırıverir romantizm rüzgarına. Burnundan fitil fitil gelse bile fark etmez, yeni bir aşk kapısını çalana dek kabuğuna çekilir, en fazla o kadar.

Yarınlar Yokmuşçasına Yaşayan Balık

Bakmayın Balıklar hakkında melankolik yorumları yapıldığına, kendileri kafası en rahat burçlardan biri. Ne gereksiz stresle hayatı kendine zehir eder ne de bugünden yarını düşünerek hareket eder. Gelişine yaşar her şeyi! Yeter ki o an içinden gelsin, en büyük riskleri bile gözü kapalı alabilir. Çoğu kez içinden gelen sonra burnundan gelir ya, orası ayrı bir dava.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.