Oğlak’ın En İyi Anlaştığı Burçlar!

Oğlak’ın mesleki çevresi geniştir, insanlarla ilişki kurarken muhakkak bir şekilde kendine yararı olan insanları tercih eder! Bu sohbetinden aldığı haz da olabilir, yoğunluğu arasında onu rahatlatan bir üsluba sahip olması da! Oğlak’ın kariyer basamaklarını tırmanmasını kolaylaştıran, daha da başarılı olması için doğru insanlarla tanışmasına vasıta olan, maddi anlamda desteklerini esirgemeyen arkadaşları da vardır ama dibe çekenlere onun hayatında katiyen yer yoktur! Aklınıza gelecek herhangi bir konuda muhakkak kendini ileriye götüren ya da yücelten insanlarla ahbaplık eder Oğlak!

Başak

Böyle bir çalışma aşkı, kusursuzluk sevdası, yaşamlarını keyifleri hariç her şeye adamaktaki müthiş motivasyon başka kimselerde görülmez! Başak ve Oğlak bu konuda tüm kitapları yazıp üstüne kalem oynatılamaz hükmünü de çoktan vermiştir. Sabahın ilk ışıklarıyla kalkar, yaşamlarının organizasyonunu henüz herkesler uyurken içtikleri sert kahveyle ayılan zihinleriyle kurgular, başarılı olmak için ellerinden geleni yaparlar! Bu ikili bir araya gelince, herkes kaytaracak yer arar, onlar piyasanın tozunu atar! Herkesin gözü saatte, aklı akşamki dinlencede ya da eğlencedeyken onlar önlerindeki işe ful konsantre çalışırlar.

Boğa

“Boğa ile Oğlak olmasaydı dünya ekonomisi çöker, gıda fazlası ziyan olur, tüm dünya vatandaşları cep delik cepken delik gezerdi” desek bir tek Yengeç’e haksızlık ederiz, gerisi birkaç güne kalmaz batar! Bu ikili kadar kararlılık gösteren, eşeklerini en sağlam kazıklara bağlayan yoktur! İki garantici, strateji yapmadan adım atmaz, yaş tahtaya batmaz! Böyle bir özellikle mesleki birliktelikte ivme sürekli artar, Boğa’nın bereketli eliyle, Oğlak’ın başarı hırsı birleşince ortaya harika işler çıkar!

Yengeç

Yengeç yuva kurmak için can atar, Oğlak doğru kişiyi bulduğunda gözü nikah masası arar! Bu ikili kendi yaşamlarını güvenli kapılar ardında, keyifli bir aile hayatının tam ortasında kurgulayabilmek için yaşarlar! Aile kurmak her ikisi için de hayati önem taşır! Geleneklerine bağlı, değerlerine sahip çıkan, romantizmi seven bu ikili, davranışsal olarak farklılık gösterseler de harika birer arkadaş olurlar. Eşlerini kollarına takıp, eşli buluşmalar ayarlar, çocuk büyütmek hakkında birbirlerine destek olurlar! Ailenin değerini en çok bilen bu ikili birbirlerini anlar!

Akrep

Oğlak hırsları uğruna gözlerini kör eder, zaten var olan üç beş duygusunu da mahzene kilitleyip kıra döke, çiğneye çiğneye zirveye tırmanmakta bir sakınca görmez, tıpkı intikam yemini etmiş bir Akrep’in kararan gözleri, soğuyan yüreği gibi Oğlak da başarı yemini etmiştir. İkisi de konu acımasızlık olunca herkesi kaçırır, sahnelerde korkunç işkenceleriyle bir başlarına kalırlar! Herkesin değer mi dediği yerde, Oğlak ve Akrep birbirini motive eder! Gerçekten istediklerini elde etmek uğruna yaptığın her şeye değer!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.