Oğlak Kadınının Dolabında Olması Gereken 5 Parça

Her kadın güzel giyinmeyi ve etrafındakiler tarafından beğenilmeyi ister. Ve yine her kadın, hayatının bir döneminde dolabın önüne geçip giyecek hiçbir şeyim yok diye söylenirken bulur kendini. Böyle günlerin üstesinden gelebilmek için her kadının dolabında mutlaka bulunması gereken acil durum kıyafetleri dediğimiz zamansız parçalar var. Eğer dolabında nelerin mutlaka olması gerektiğini merak ediyorsan yaklaş, yıldızlar sana bir şeyler fısıldıyor!

Kaliteli Bir Takım

Saygınlığı önemsediğin ve profesyonel duruşunu stiline de yansıtmayı sevdiğin için dolabında mutlaka olması gerekenlerden ilki; kesinlikle kaliteli bir takım. İster etek ceket istersen de pantolon ceket şeklinde seçeceğin bu takımın, her zaman giymek isteyeceğin bir renkte olmasına özen göstermelisin. Sana uygun kesimi bulduğunda üstesinden gelemeyeceğin toplantı ya da sunum kalmayacak!

%100 Pamuk Tshirt

Senin için işini doğru yapmak her zaman ön planda. İşlerini bu kadar disiplinli ve planlı bir şekilde hallettiğin için giydiğin kıyafetlerin içinde kendini iyi ve rahat hissetmen çok ama çok önemli. İster ciddi ister salaş, her türlü kombinini tamamlayacak bir parça olan %100 pamuktan bir tshirt seni hem oldukça rahat hem de oldukça özgüvenli hissettirecek.

Vintage Takılar

Oyunu her zaman kurallara göre oynamayı çok iyi becersen de geleneksel bir yanın olduğunu da kabul edelim… Bu tavrını vintage parçalarla stilini yansıtabilir, üstelik oldukça şık gözükebilirsin. Yapman gereken tek şey yakınlarındaki vintage dükkanlara ya da ikinci el pazarlarına göz atıp beğendiğin bir takıyı satın alman olacak.

Fular

Renkli giyinmeyi çok tercih etmeyebilirsin. Sade ve ölçülü giyinmenin kişiliğini daha net gösterdiğini de düşünebilirsin… Fakat olaya biraz renk katmaktan hiç kimseye zarar gelmez, bize güven! Toprak tonlarından oluşan kombininde kullanacağın canlı renklerde bir fular ile tüm görüntünü bir anda değiştirebilir ve çevrendekilerin ne kadar şık olduğuna dair iltifatları gülümseyerek dinleyebilirsin!

Sırt Çantası

Son zamanların en popüleri olan sırt çantaları, muhtemelen daha uzun bir süre popüler kalacak. Senin gibi planlı ve disiplinli bir insan, bir yere giderken ihtiyacı olan her şeyi yanında taşımak isteyeceği için, şık bir sırt çantası tüm işini görecektir. Sırt çantaları çok spor, bana uymaz deme! Artık klasik çizgine kolaylıkla uyacak, ağırbaşlı sırt çantaları da bulmak artık çocuk oyuncağı! Dikkat etmek gereken tek nokta, tüm kıyafetlerine uyabilecek bir renk ve modeldekini almak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.