Oğlak Kadınını Mutlu Etmenin 5 Yolu

Oğlak kadını mesleğindeki su götürmez başarısına zeval getirecek risk kırıntısını savuşturmak için, özel hayatını mesleki alanına olabildiğince yakınlaştırır, kontrolü elinde, tehditleri hasır altlarında tutar! Mutluluk mesaisinden ayrı, mutsuzluk pazar gezmelerinden bağımsız gelmez! Karizması serin ikliminden gelen Oğlak, laubalilikten hoşlanmaz, şuh kahkahalara yaklaşmaz! Mutlu olur olmasına da tebessümü zayıf, gösterişi mütevazidir!

Olgun ve Ciddi Davran

 

Erken zamanlarda keşfettiği yetenekleri, disiplinli çalışma azmi sayesinde başarılara tez elden kavuşur, genç yaşında övünç kaynakları rezervlerini bir ömür yetecek kadar doldurur! Hal böyle olunca, on yedilik ergen aşkları, yirmilik sevgili tripleri, otuzluk flörtlerin şıp sevgileri Oğlak’ın ilgisini çekmez, kıymetli zamanını zapt edemez! Kendi gibi yaşamı hatmetmeye erken başlamış, yeterince olgun birine ise pek tabi hayran olabilir, yeşeren umutlarıyla mutluluğa yelken açabilir!

Hayatına Planlar Ekle

 

Spontane yaşantıları, uçuş uçuş gönül maceralarını, plansız adımları sevmeyen Oğlak, günlük telaşlarla kafasız sineklere dönüşen kalabalıklar içinde, programına riayet etmekte zorlanır! Kimi zaman tek kişilik bir hayatta kalma mücadelesinde yel değirmenleriyle savaştığı hissine kapılan, disiplini hiçbir koşulda elden bırakmamaya niyetli olan Oğlak, var olan hedeflerine yenilerini ekleyecek, idealleri için pozitif motivasyon kaynağı olacak bir sevgili ister! Yakası beyaz olanından olursa, tadından yenmez!

Saygınlığınla Yücelt

 

Başarı basamaklarını çıkmaya dünden hevesli, gerekli çalışmaları çoktan yapmış, hedefleri için gerekli tüm gereçleri ele almış Oğlak, tüm vaktini itibarını artırmak, saygınlık kazanmak, başarılarını yüceltmek için verir! Yamacındaki hayat arkadaşı, saygın mesleği ve kimliği ile kendisine havadan pointler kazandırsa, yaşam koçluğu yapsa, yoluna ışık olsa, Oğlak’tan mutlusu olmaz!

Sabrederek Kazan!

 

Emin adımların, planlı stratejilerin, uzun vadeli planların kurgulayıcısı Oğlak; hiçbir işini aceleye getirmez, başarılarına hevesleriyle değil, arzularıyla ulaşır! Çarçabuk harlanan, gazla hızlanan bir motivasyonu yoktur! Bilakis on kez düşünülmüş, birkaç gün oradan oraya taşınıp, farklı açılardan değerlendirilmiş, olası en iyi hali belirlenmiş ve hareket başlamıştır! Koşmaya motive etmek yerine emin adımlarla yürüyüşüne eşlik etmek, Oğlak için paha biçilmezdir!

Uyumlu Ve Kararlı Ol

 

Çoktan yaptığı ve rafa kaldırdığı planlarının bozulması herhalde en son isteyeceği şeydir! Herkesin gönlünün keyfini dinlemeye motive ettiği, başarıdakilerin birbirlerini bertaraf etmek için an kolladığı kurtlar kapanında Oğlak, sağlam bir sırta ihtiyaç duyar! Pes etmeye meyli bol, kararlı olmanın zor olduğu derin sularda gerekli yegane insan; kararlılığını sağlamlaştıran, bin bir zahmetle yakaladığın uyumun bekçisi olandır! İşte böyle bir insansan, mutluluklardan mutluluk beğen!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.