Oğlak Burcu ile Arkadaş Olmak İçin 3 Neden

Sorunlarınıza en stratejik en mantıklı çözümü bulacak arkadaşınız Oğlak burcudur. Kendi dertlerini tasalarını asla görülmeyecek, hissedilmeyecek şekilde içinde tutmayı başaran Oğlak burçları, bu uğurda kendi kendilerini hasta bile edebilirler. Güven onlar için esas unsurdur. Kesinlikle çok güvenilir olan Oğlak burçları, güvenilir görünmeyi de kendilerine görev bilmişlerdir. Tabii ki onların hakkında da bir sürü olumsuz yorum etrafta dolaşıp durmaktadır. Kimisi onların işkolik olmalarından söylenirken, kimisi de acımasız veya inatçı olduğundan bahsedip durur. İyisi mi siz bardağın dolu tarafından bakarak, Oğlak burcu ile olan arkadaşlığınıza sıkı sıkıya sarılın. Çünkü onlar özlerinde iyi insanlardır. İşte Oğlak burçlarıyla arkadaş olmanız için 3 önemli neden:

1 – Ayakları Yere Sağlam Basar

Sorumluluk sahibi Oğlak burçları her zaman temkinli olmayı severler. Onların öne çıkan en önemli özelliklerinden biri budur. Temkinli olma huyları yüzünden ilk görüşte biraz soğukmuş gibi görünebilirler. Arkadaşlığınız ilerledikçe önyargılı olmanın insanı ne kadar yanıltabileceğine şaşıracaksınız. Uzun süren ve karşılıklı güvene dayalı arkadaşlıkların insanlarıdır onlar. Zaman içerisinde sevecen yapısını size gösterecek, hatta öyle kalacaktır. Arkadaşlarının canını sıkmayı sevmeyen Oğlak burçları, sorunlarını çok büyük bir konu olmadığı sürece çevresine açmaz. Dert dinler, yardımcı olur ama kendi derdini paylaşmak konusunda tam bir ketumdur.

2 – Sıkı Dostlar

Adları işkoliğe çıkan Oğlak burçlarının en yakın arkadaşları genelde iş çevresinden kişilerdir. Çalışmayı sevenlerden olan Oğlak burçları, aynı zamanda muhteşem birer organizatörlerdir. Planlamayı ve zaman yönetimini çok iyi kıvıran Oğlak burçları, bu özelliklerini sevdikleri yakın arkadaşları için kullanmaktan çekinmez. İsteyin, yeter! Oğlak burçlarının en güzel yanlarından biri de ne kadar acımasız olursa olsun, gerçekleri tatlı tatlı anlatmasıdır. Hatta kendi zayıf yönlerini de saklamak, esprili bir dille bu durumu arkadaşına anlatır. Olaylara geniş açıdan bakabilme kabiliyetleri sayesinde, içinden çıkamadığınız işlerinize el atarak bir anda hayatınızı kurtarabilir. Sıkı arkadaşlıklar kurabilen Oğlak burçları kocaman bir sarılmayı hak ediyor.

3 – Hiçbir Şeyi Asla Şansa Bırakmaz

Disiplinli ve çalışkan olan Oğlak burçları hayatlarının her alanında başarı odaklı olmaya özen gösterirler. Sorumluluk sahibi olduklarından da asla hiçbir şeyi şansa bırakmazlar. Beklenmeyen olaylara karşı her zaman bir önlemi vardır. Mutlaka ince eleyip sık dokur ve tecrübelerini her zaman sevdikleri arkadaşlarıyla paylaşarak onlara yol gösterme konusunda yardımcı olurlar. Kendilerini geliştirmeyi seven Oğlak burçları, ayaklı ansiklopedi gibidirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.