Oğlak Burcu Erkeğinin Seni Gerçekten Sevdiğini Nasıl Anlarsın?

Duygularını gün yüzüne çıkarmakta acele etmeyen Oğlak, yaşamını işi üstüne bina etmiş, hayatını tek kişilik kurgulamış, kimliğini kariyeriyle taçlandırmıştır. Duruşunda asalet, tavrında mesafe saklı, biraz da ciddiyeti elden bırakmayan Oğlak artık aşka tutulduğuna, ateş bacayı sardığına, beton binalar arasında kelebekler uçuşmaya başladığına göre, bakalım gerçek sevgi nasıl ortaya çıkar?

Senin İçin Planlarını Bozuyorsa

Oğlak gündeliğinde; harfiyen yapılacaklar listesi göz önüne ataçlanmış, plan harfiyen uygulamaya koyulmuş, mola süreleri belirlenmiş, kendine ayıracağı özel zamanlar bir güzel ayrıştırılmış, olası sürprizlerin önü çoktan kesilmiştir. Bu planın içinde sevgiliye ayrılacak süre de normal koşullarda buluşma başlığı altında sıralanmış, özlemek, aklına gelip aramak, sesini duymak istemek arzuları rafa kalkmıştır. Ama şartlar normal değil ise, beklenmedik anda kapıyı çalan aşk hayata buyur edildiyse işler değişir. Spontane yaşantılar, hafta sonu kaçamakları, büsbütün iptal olan fazla mesailer, hayret verici geç kalışlar başlamış, aşk düzenleri tarumar etmiştir.

El Alem Ne Der Diye Düşünmüyorsa

Oğlak kendi başarısını başkalarının takdirlerinden toplar, alkışlarında duyar, terfilerinden anlar! Kendini övüp köşesine çekilmez, halktan itibar bekler! Hal böyleyken, biraz da başkaları için yaşar, duyan gören olursa diye çizgisinden milim şaşmaz, yaş tahtaya basmaz! Ciddiyetini vestiyere bırakıyor, mantığını da gözü gibi kapatıp, kim ne derse desin, bugün keyfimin kahyasına kulak vereceğim diyorsa, kendinden beklenmedik çılgınlıklar yapıyor, sahneden saygınlığını indirip duygularına yer açıyorsa bu iş te aşk var demektir!

Seni En Büyük Başarısı Olarak Görüyorsa

Yaşıtları kulüplerde boy gösterip, geceleri sabah ederken, kâğıdı kalemi elinde, dirseği masasının üstünde kariyer planı yapan Oğlak, başarısını şansa bırakmamıştır! Sistemli yaşamak nedir, düzenli çalışmak nasıl olur çoktan ezberlerini yapan Oğlak, gözünü zirveye dikmiş ve hedefe giden yolda hiçbir masraftan kaçınmamıştır! Artık gerçek sevgiyi bulmuş, ilişkisi hayattaki en büyük başarısı olmuş, işinin, kariyerinin önüne bir güzel yerleşmiş, Oğlak zirvede bırakmaya karar vermişse, bu gerçek sevgi değil de nedir?

Gelecek Kaygılarından Kurtulmuşsa

Takviminin dakika dışına çıkmıyor, programı dahilinde planlanmış başarı yolunu özenle adımlıyor oluşu, olası tüm olumsuzlukları bertaraf etmek içindir. Esasen tüm bu mücadelenin altında yüksek kaygılar yatar! Bu yüzden hayatına kimseleri almak, tek kişilik planlarını riske atmak istemez! Seninle düşündüğü gelecekte bir rahatlama yaşıyor, bireysel gelişim planlarını rafa kaldırıp ortak bir yaşam için yola koyuluyor, senin yanında sorumluluklarını biraz olsun unutuyorsa, ne mutlu! Başarılarını sana emanet edebiliyor, mutluluğunu sevgisi üzerine bina ediyor demektir, ne mutlu!

Seninleyken Duygularına Esir Oluyorsa

Mesleki otoritesine zeval getirmemek için, mesire alanlarında dahi keyfini ölçüleyen, fazla sulu ortamlardan kendi kendini ihraç eden, bilir kişi ünvanını tavrına giydiren Oğlak, yüksek telden sevinçlerin, dramatik sahnelerin, fakat iyi güldükçülerin yanında saf tutmaz! Kimselere göstermediği duygularını seninleyken ayyuka çıkarıyor, neşenin dibine vurup, kahkahasını yan masalara duyuruyorsa, mutluluğu sevgisinden geliyor demektir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.