Oğlak Burcu 2019 Yılı Burç Yorumları

2019’de Oğlak’ları ve yükselen Oğlak’ları neler bekliyor? Aşk ve iş hayatında ne gibi gelişmeler olacak? Para durumunda bir değişiklik var mı? Yükselen burcuna ait burç yorumlarını da okumayı unutma! Doğum haritana özel 2019 yorumlarını okumak için ise Moyra uygulamasını mutlaka indirmeyi ihmal etme!

Oğlak Burcu Yıllık Yorumu

Seneye, 2018 yılının sonlarında burcunda hareket etmeye başlayan Güneş ile başlıyorsun. Güneş, 22 Aralık 2018 tarihinde burcuna geçmişti ve 20 Ocak 2019 tarihine burada kalacak. Bu bir aylık süre içinde daha ciddi, daha stratejik ve daha hedef odaklı olabilirsin. Saygınlığın artabilir.

Yeni yılın ilk günü Koç burcuna geçen ve burada 14 Şubat tarihine kadar kalacak olan savaş ve mücadele gezegeni Mars, seneye aile ve kariyerle ilgili konularda da hızlı bir giriş yapacağına işaret ediyor. Evde ve iş hayatında değişiklikler ve hareketlenmeler olabilir. Taşınma, tadilat ya da iş değiştirme gibi durumlar ortaya çıkabilir. Aile bireyleri, üstlerin ya da otorite figürleriyle çatışmalar yaşayabilirsin.

5 Ocak günü burcuna geçecek ve 24 Ocak tarihine kadar buradaki yolculuğunu sürdürecek olan iletişim gezegeni Merkür, kendini her zamankinden daha kararlı hissedeceğini, düşüncelerini ifade ederken zorlanmayacağını gösteriyor. Çevrenle olan iletişimlerinde ciddi, açık ve net olabilir, sorunlara rasyonel çözümler üretebilirsin. Çok çalışmanı gerektirecek yeni iş anlaşmaları ve yeni projeler söz konusu olabilir.

6 Ocak tarihinde burcunda gerçekleşecek olan Kısmi Güneş Tutulması, senin için önemli bir dönemin başlangıcı olabilir. Hedeflerine doğru ilerleyeceğin, yeni başlangıçlar yapmak isteyeceğin bir süreçtesin. Ancak bu süreçte ikili ilişkilerin ve içinde bulunduğun iş birlikleri de testten geçebilir. İlişkin yoksa hayatına yine biri girebilir ve ani bir evlilik kararı alabilirsin. Ya da uzun vadeli bir ilişkin bitebilir. Aynı şekilde yeni ticari iş birlikleri kurman da mümkün.

21 Ocak’ta Aslan burcunda gerçekleşecek Tam Ay Tutulması ise, finansal konuları ön plana çıkarıyor olacak. Aile ile ilgili sorumluluklar kendini kapana kısılmış gibi hissetmene sebep olabilirken, gelir durumundaki dalgalanmalar, seni yeni gelir kaynakları arayışına itebilir.

4 Şubat günü burcuna giriş yapacak ve 1 Mart tarihine kadar burada kalacak olan aşk ve güzellik gezegeni Venüs, ikili ilişkiler ve iş birlikleri alanlarında sana yeni fırsatlar getirebilir. İlişkilerde kontrolü elinde bulunduracak, yeteneklerin ve caziben ile çevrendeki herkesin takdirini kazanacaksın. Finansal konularda da şansın açılabilir.

30 Nisan tarihinde burcunda retro hareketine başlayacak olan yönetici gezegenin Satürn, 18 Eylül tarihe kadar gerilemeye devam edecek. Bu dönemde, kendinle yüzleşmen, hatalarını gözden geçirip, hayatına yeniden bir çeki düzen vermen gerekebilir. Yeni girişimlere başlamak yerine, elindeki işleri tamamlaman daha hayırlı olabilir.

2 Temmuz tarihinde Yengeç burcunda gerçekleşecek Tam Güneş Tutulması, ikili ilişkiler ve iş birlikleri ile ilgili konularda gerilim yaratabilir. Mevcut bir ilişkin varsa güven ihtiyacının artması muhtemeldir. İlişkin yoksa bu dönemde sana kendini güvende hissettirebilecek, yanında huzur bulduğun biriyle yeni bir ilişkiye yelken açabilir, hatta ilişkiyi ciddiye dönüştürmeyi düşünebilirsin.

17 Temmuz’da Oğlak burcunda gerçekleşecek Kısmi Ay Tutulması ise bu senenin baskın teması olan değişim ve yeni başlangıçlar konularını daha da vurguluyor. Hayatının temposu hızlanabilir, evlilik ve yeni ticari girişimler söz konusu olabilir. Kendine yeni hayat hedefleri koyabilirsin.

11 Ağustos’ta Boğa burcunda gerilemeye başlayacak olan Uranüs, aşk, ilişkiler, sosyal yaşam konularında yeni bir yapılanmaya gitmen gerektiğine işaret ediyor. Bu süreçte hayatını dengelemekte biraz zorlanabilir, mücadele vermek zorunda kalabilirsin. Yaz ayları ilişkiler açısından zorlu geçebilir. Daha esnek ve değişikliklere açık olmaya çalışmalısın.

26 Kasım günü aşk ve güzellik gezegeni Venüs bir kez daha burcuna geçiyor. Bu dönemde, yine ilişkiler ve iş birlikleri yoluyla beklediğin fırsatlar önüne çıkabilir. Duruşun, karizman ve çekiciliğin ile çevrendeki herkesin gözdesi haline gelebilirsin.

2 Aralık tarihinde burcuna geçecek olan bolluk, bereket ve şans gezegeni Jüpiter, rahat bir nefes almanı sağlayacak. Kendini daha iyimser hissedebilir, hayata daha pozitif bir bakış açısıyla yaklaşabilirsin. Bu dönemde önüne birçok yeni iş fırsatı çıkabilir. Karamsarlıktan kurtulacak, yolunda gitmeyen şeyleri düzeltmek için daha çok çaba göstereceksin.

22 Aralık’ta burcuna geçiş yapacak olan Güneş hem ruhsal hem de fiziksel olarak kendini çok daha iyi hissettirecek. Özgüvenin ve cesaretin artabilir. Hedeflerine doğru daha kararlı adımlarla ilerleyebilirsin.

26 Aralık’ta burcunda oluşacak Halkalı Güneş Tutulması önemli gelişmelere işaret ediyor. Senenin bu son tutulması, sene başından beri süregelen ilişkiler, ortaklıklar temalarının sonuna geldiğini ve kendinle ilgili hedeflediğin şeylerin sonuca ulaşacağını belirtiyor.

Seneyi, 29 Aralık tarihinde burcuna geçecek olan iletişim gezegeni Merkür ile bitiriyorsun. Daha dolay karar alabilir, kendini daha özgüvenli bir şekilde ifade edebilirsin. Bütün senenin bir değerlendirmesini yapabilir, yeni seneye daha huzurlu ve kendinden emin bir şekilde girmen mümkün.

Sağlıklı, mutlu ve başarılı bir 2019 diliyoruz. Mutlu yıllar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir