Oğlak Burcu 2018 Yılı Burç Yorumları

2018’de Oğlak’ları ve yükselen Oğlak’ları neler bekliyor? Aşk ve iş hayatında ne gibi gelişmeler olacak? Para durumunda bir değişiklik var mı? Yükselen burcuna ait burç yorumlarını da okumayı unutma!

 

2018 yılına burcunda hareket etmekte olan Güneş’in etkisi altında başlıyorsun. 22 Aralık 2017 tarihi itibariyle burcunda yolculuğuna başlayan Güneş, 20 Ocak’a kadar buradaki hareketini sürdürecek ve daha ciddi, ağırbaşlı ve de daha stratejik davranmanı sağlayacak. Özellikle iş hayatınla ilgili beklentilerin bu dönemde gerçekleşebilir. Hak ettiğini düşündüğün saygınlığa ulaşabilirsin.

26 Aralık 2017 tarihinde burcuna giriş yapan aşk ve güzellikler gezegeni Venüs hem ilişkiler hem de iş alanında ciddi adımlar atarak, stratejilerini belirlemeni sağlayacak. Uzun zamandır beklediğin fırsatlar bu dönemde ayağına gelebilir. İlişkilerinde kontrol sana geçebilir. Venüs burcundaki yolculuğunu 18 Ocak 2018 tarihinde tamamlıyor olacak.

11 Ocak 2018’de burcuna geçecek olan Merkür, daha kolay karar almanı, düşüncelerini kendinden emin bir şekilde ifade edebileceğini göstermektedir. İçsel değerlendirmelerinin meyvelerini bu dönemde toplamaya başlayacaksın.

17 Ocak’ta burcunda gerçekleşecek olan Yeniay, yaşamını yeniden düzenlemene yardım edecek ve özellikle kariyer ve aile konularına eğilmeni destekleyecek. Bu dönemde üstlendiğin sorumlulukları disiplinli bir şekilde yerine getirmekte zorlansan da bu süreçten çok şey öğrenebilirsin. Romantik ilişkinde ise biraz esneklik kazanman ise yararına olacak.

15 Mayıs’ta Uranüs’ün Boğa’ya geçmesi sana bir yanıyla aşk, şans ve mutluluk getirecek. Diğer yanıyla ise yaşamında ciddi bir yapılanma süreci başlatacak ve seni biraz zorlayacak. Güçlükle elde ettiğin, sakince kurguladığın, doğru hesaplayıp planladığın bu dönemin meyveleri çok lezzetli olacak. Yaz aylarında burcunda oluşacak Satürn, Uranüs üçgeni; kendinden beklentini artırıp mücadeleci bir süreç yaşamanı sağlayacak ancak sonunda yenilenmiş, tazelenmiş bir yaşam seni bekliyor olacak. Yine bu süreçte, eğer istersen hobi alanlarını mesleğine entegre edebilir yahut hobilerini maddi kazanca dönüştürebilirsin.

16 Mayıs’ta Kova burcunda başlayacak olan Mars retrosu seni finansal konularda zorlayabilir, olası maddi güçlüklere karşı bütçeni kontrol altında tutmalısın. Alacak verecek akışına dikkat etmeli, darboğaza girmemelisin.

28 Haziran’da burcunda gerçekleşecek olan Dolunay, yılbaşının hemen ardından attığın adımların sonuçlarını görmeni sağlayacak. Bu dönemde gecikmiş ve birikmiş işler günlük işlerinin yoğunlaşmasına neden olsa da bu süreci en az zararla atlatmak senin elinde olacak.

Yönetici gezegenin Satürn, 18 Nisan’da ve 6 Eylül’de burcunda geri hareket yapacak. Bu süreç boyunca hayatını gözden geçirip, kendine çeki düzen vermelisin. Beklediğin haberlerde gecikmeler yaşanabileceği gibi girişimlerine ara vermek zorunda kalman da gerekebilir.

5 Ekim’de başlayıp 16 Kasım’a kadar devam edecek olan Venüs retrosuna dikkat etmende yarar var. Bu dönemde kazançlarını elinde tutmaya çalışmalısın. İkili ilişkilerinde kıskançlıktan kaynaklanan sorunlar yaşaman da mümkün.

Güney Ay düğümü, 6 Kasım’da Oğlak burcuna geçecek ve geçmişten gelen yüklerini temizlemen için harekete geçmene olanak sağlayacak. Bu dönemde duygularına kulak vermeli, daha sağduyulu olmayı öğrenmelisin.

Sağlıklı, mutlu ve başarılı bir yıl dileriz. Mutlu yıllar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir