Oğlak Burcu 2017 Yılı Burç Yorumları

2017 yılında seni neler bekliyor? Aşk ve iş hayatında ne gibi gelişmeler olacak? Para durumunda bir değişiklik var mı? 2017 hakkında merak ettiğin her şey, aklındaki tüm soruların cevapları burada.

 

Sevgili Oğlak; 2017’ye Merkür’ün burcundaki geri hareketinin enerjileriyle başlıyorsun. Yani yeni yılda içsel bir değerlendirme yapıp kararlarını gözden geçirecek ve nerelerde eksik olduğuna odaklanabileceksin. 12 Ocak’ta geri hareketini tamamlayıp tekrar Oğlak burcuna geçen Merkür, bu günlerde kararlarını vermiş olacağının ve kendini iyi ifade edebileceğinin göstergesi.Hâlâ burcunda hareket etmekte olan Pluto, 20 Nisan’da geri hareketine başlıyor ve bu hareket 28 Eylül’e kadar devam ediyor. Yaşamında ve kişiliğinde ağır ama sürekli bir devinimle yaşanan dönüşüm sürecini içselleştirme dönemindesin. Üstündeki baskının neden kaynaklandığını bulabilir, sana neyin güç kazandıracağını fark edebilirsin. Görünümündeki, hedeflerindeki ve ilişkilerindeki dönüşümü değerlendirebilirsin.09 Temmuz’daki dolunay senin için önemli bir dönüm noktası olabilir çünkü bu sene yeniay yaşamayacaksın. Aile, ev ve kariyere dair konularda ciddi kararlar alabilirsin. 2017 yılında burcunda bir yeniay gerçekleşmeyecek olması da aslında yenilenmeler yerine var olanı düzenleme yoluna gitmenle ilgili ipuçları veriyor.2017 yılının senin için en önemli olayı 20 Aralık’ta gerçekleşecek. Bu tarihte Satürn burcuna geçiyor ve seni yaklaşık 2,5 yıl boyunca yaşamınla ilgili birçok teste tabi tutarken başarılarını da ödüllendiriyor. Sorumluluklarını üstlendiğin sürece başarı seninle olacak. Yıpratıcı ve yorucu olmakla birlikte hayatında önemli değişikliklere de yol açacak bir dönemdesin. Bu süreçte evlenebilir, çocuk sahibi olabilir ya da kariyerini yapılandırabilirsin.  Tabii yine bu dönemde çok rahat kilo verebilir, form tutabilirsin.

21 Aralık’ ta Güneş’in 25 Aralık’ta da Venüs’ün burcuna geçmesiyle beklediğin saygıyı görebilir, ciddi ve ağırbaşlı adımlar atarak stratejilerini belirleyebilirsin. Temkinli ama hırslı ve kararlı bir süreçte olacak ve ilişkilerin kontrolünü ele alabileceksin. Yeni yılda tüm dileklerinin gerçekleşmesini diliyorum. Sevdiklerinle birlikte olacağın huzurlu bir yıl olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.