Oğlak Burçlarının Asla Anlaşamadığı 3 Burç!

Oğlak burçları, çok çalışkan ve disiplinli olmalarıyla bilinir. Planlı, gerçekçi ve kurallara uymak konusunda son derece hassas olan Oğlaklar, aynı zamanda çok tutumludur. Paralarını her şeye harcamaz. Bu özelliklere sahip Oğlak burçları, İkizler, Aslan ve Yay burçlarını anlayamazlar. İkizler burçlarının hızlı karar vermeleri, Aslanların keyfine düşkün ve dikkat çekici olmaktan hoşlanmaları, Yay burçlarının ise maceraperest olup temkinli hareket etmemeleri Oğlak burçları için tartışma sebebi haline gelebilir. Oğlakların bu burçlarla ilişkisi, genel olarak birbirlerini anlayamadıklarından çekişmeli olabilir. İşte Oğlak burçlarının anlaşmakta zorlandığı bu üç burçla ilişkisi…

Disiplinli Oğlaklar, Esnek İkizler Burçlarıyla Çatışır

Temkinli, kurallara uyan ve geleneksel karaktere sahip Oğlak burcu birisi, İkizler burcuyla zor anlaşır. Zira bir İkizler burcu insanı esnek ve değişime açıktır, hızlı düşünüp çabuk karar verir ve çabuk sıkılabilir. Fazla hırslı, disiplinli ve planlı Oğlaklar, bir konuda karar verip adım atarken temkinli davranır. Bu nedenle Oğlak burçları, İkizler burçlarının fazla düşünmeden çabuk karar verip çabuk sıkılmalarını, temkinli olmamalarını anlamaz. Çabuk sıkılan İkizler burçları ise, Oğlak burçlarının disiplinli, temkinli ve fazla geleneksel olmalarından sıkılabilir. Örneğin Oğlak burcu bir yönetici, İkizler burcu için zorlayıcı olabilir. İkizler burçları hızlıdır, birçok işi aynı anda yapabilir ve çok sosyaldir; ancak disiplinden ziyade, esnek olup kendilerini rahat hissedebildikleri ortamlarda çalışmayı severler. Oğlak burçları ise dakik, planlı ve disiplinlidir. Oğlak ve İkizler burçlarının uyumu karşılıklı hoşgörüye bağlı olmakla birlikte, bu iki burcun ilişkisi çekişmelidir.

Oğlaklar, Eğlenceyi ve Lüksü Seven Aslanlarla Çatışır

Çok çalışkan, başarı odaklı ve ağır başlı Oğlaklar, aynı zamanda finansal açıdan temkinli oldukları için maddi konularda kısıtlayıcı davranabilir. Aslan burçları ise lüks yaşamayı sever, eğlenceye ve keyfe düşkündür. Zaman zaman tembellik yapmak isteyen ve hayat dolu olan Aslan burçları ile Oğlak burçları birbirlerini anlamakta zorlanır. Oğlak burçlarının kısıtlayıcı ve disiplinli, Aslan burçlarının ise lükse düşkün olmaları ve eğlenmeyi seven yapıları nedeniyle iki burç sık sık zıtlaşma yaşar. Ayrıca, Aslan burcunun lider ruhu ve Oğlak burcunun yönetsel yetenekleri, iki burcun da ilişkilerinde baskın olmak istemelerine ve çatışmalara yol açabilir. Bu iki burcun uyum sağlamaları zor olsa da Aslan burçlarının cana yakın ve etkileyici, Oğlak burçlarının ise olgun, azimli ve tutarlı olmaları sayesinde ortak bir noktada buluşulabilir. Yine de bir Aslan ve Oğlak’ın sık sık çatışma yaşaması şaşırtıcı değildir.

Temkinli Oğlaklar, Risk Alan Yayları Anlamaz

Oğlak burçları temkinli, sorumluluk sahibi ve ölçülüdür. Yay burçları ise maceraperest, özgürlüğüne düşkün ve fazla risk alan bir karaktere sahiptir. Bu iki burç birbirini pek anlamaz. Oğlak burcu geleneksel, disiplinli ve dakikken Yay burcu her an yeni bir maceraya atılabilecek kadar heyecanlı ve enerjik, zaman zaman ise disiplinsizdir. Bu nedenle, Oğlaklar, Yay burçlarını anlamakta zorlanır çünkü bir Oğlak burcu insanı için temkinli hareket etmek, maceraya atılmadan önce iyi düşünüp karar vermek, planlı ve disiplinli olmak çok önemlidir. Bu nedenle, çabuk karar veren ve hemen harekete geçen Yay burçlarıyla aralarında çatışmalar çıkabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir