Odalara Sığamayan Yerinde Duramayan 4 Burç!

Bazılarımız yerimizden kalkmaya bile mecal bulamazken, bazılarımız asla tükenmeyen bir pille yaşıyoruz adeta! Bazılarımız evden çıkmamak için bahane üzerine bahane bulurken, geri kalanlarımız yürümüyoruz hatta maceradan maceraya koşuyoruz. Uyumuyoruz, kendimize sürekli bir şeyler katıyoruz. Bir elimizde on marifet sürekli bir şeylerin peşinde koşturuyoruz. Bu koşturmaları sevdiğimizden yaptığımız zamanlar da oluyor, sıkıldığımızdan yaptığımız zamanlar da oluyor. Sen de boş durmak bize göre değil, boş kalınca zaman geçmiyor diyenlerden misin? Gel bakalım bulunduğun bu güzide gruba dâhil olan diğer burçlar kimlermiş!

Koç Burcu

Capcanlı ve Coşkulu Koç burcu, Zodyak’ın en yerinde duramayan çocuğudur. Oldukça enerjiktir ve durmak nedir bilmez! Normal hıza döneceği anda bile kendisini motive ederek enerjisini en yüksek ayara yeniden çıkarabilir. Hızlı Koç burcu duracak ve ömrünü tek bir yerde geçirecek biri değildir kesinlikle! Sürekli iş değiştirmesinin nedeni tam da budur aslında. Koç burcu her seferinde kendisine daha uygun ve hareket alanı daha geniş bir işi bulacağına inanıyor ve her seferinde bu inancı haklı çıkıyorsa bunun nedeni de kendine olan güvenidir.

İkizler Burcu

Bizim dilimize de yer etmiş olan multitasking in yani aynı anda birden fazla iş yapabilme becerisinin kraliçesi İkizler burcuna geldi sıra! İkizler burcu için sabit kalabilmek ya da tek bir şeye odaklanabilmek oldukça zordur. Çünkü tek bir işe odaklanmak onun için sıkıcıdır ve vakit kaybıdır. Kimi zaman tüm işleri son dakikaya bırakıp yine de hepsini nasıl tamamlayabildiğini görmek ister. Ama yine de birden fazla işle tek tek ilgilenebiliyor ve hepsini organize edebiliyor olmak onun daha çok hoşuna gider.

Yay Burcu

Kâşif Yay burcunun hayatı, sürekli yeni şeyler keşfetmekle, yeni şeylere koşmakla ve her yeni şeyde kendini aramakla geçiyor. Onun içindeki aşk, her geçen gün daha da büyüyen öğrenme, arama, bulma, keşfetme, gezme aşkı! Onun içinde bu aşk var oldukça, durdurulması imkânsız! Hayat zaten kısa, bunlara yetişmesi için elbette koşması gerekiyor. Sabretmek, durup beklemek asla Yay burcuna göre bir şey değil. Yalnız dikkat etmesi gereken bir şey var. Tüm bu koşuşturmaca ve yaptığı bu hız da onda dikkat eksikliğine, savrukluğa ve sakarlaşıp etrafı dağıtmaya neden olabiliyor. Aklında bulunsun!

Kova Burcu

Kova burcunun müthiş hızlı çalışan bir beyni vardır. Vücudu beynine yetişmeye çalışır ama çoğu zaman bunu başaramaz. Kova burcunun sürekli gelişen ve değişen fikirlerine yetişmek onun vücudu için bile zordur. Bu nedenle Kova burcu hangi yöne gideceğine karar vermediği için dikkati de oldukça dağınıktır. Bu halleri etrafındaki insanların onu tuhaf ya da aykırı ya da sıradışı bulmalarına neden olabilir. Ancak onun ihtiyacı olan şey belki de kendisini kopyalayabilmektir!

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.