24 Ocak Burç Yorumları

Güne hızlı bir şekilde başlayacağız. Bir süredir devam eden işleri bugün tamamlayabiliriz. Maddi konularda bazı sıkıntılar yaşamamız ve hayal kırıklığına uğramamız olası. Öğle saatleri daha olumlu ve dengeli geçecek, çevremizden destek görebiliriz. Akşam saatleri biraz zorlayıcı görünüyor. Çatışmalardan ve ani tepkiler vermekten kaçınmalıyız. Günün gökyüzü hareketleri seni nasıl etkiliyor?

Koç

Zihnen ve bedenen fazlasıyla hızlı geçecek bir gün seni bekliyor. Hazırlıklı olmalısın. Erken saatlerden itibaren koşuşturma içinde olabilirsin. Beklentilerinin önüne çıkacak engeller veya seni gelecek kaygısına düşüren konuların çözümüne odaklanabilirsin. Tepkilerinde kontrollü olmaya bak.

 

Boğa

Sevgili Boğa; gelir ve giderlerinle ilgili finansal işlerde bazı engellerle karşılaşman mümkün. Ancak yaşadıklarından yola çıkarak bazı yapılanmalar içine de girebilirisin. Gruplar veya bağlı olduğun derneklerle ilişkilerinde bazı sonlanmalar ve bırakmalar gündeme gelebilir.

 

İkizler

Sevgili İkizler; karşındakiler senin üstünde ve gelecek planlarında etkili olabilirler. İlerleyeceğin yönü belirlerken onların da görüşlerini almaya mecbur kalacağın durumlar yaşayabilirsin. Sosyal yaşamda, ailenle ilgili konularda ise seni duygusal olarak yoran durumlara tepkilerini üst oktavdan verebilirsin.

 

Yengeç

Sevgili Yengeç; sorumlulukların sana yük gibi gelse dahi yerine getirmek için çaba harcamak durumunda kalabilirsin. Ayrıca bugün sağlığına, beden bakımına ve güzelliğine özen gösterebilirsin. Bunun için terapilere gidebilirsin. Yurt dışı, eğitim veya seyahatle ilgili kafanda olan bir planı uygulama kararı alabilirsin.

 

Aslan

Sevgili Aslan; bugün gerek aşk hayatın, yaratıcılık isteyen çalışmalar gerekse de parasal konularda seni gerçekçi hareket etmeye yönelten gelişmeler yaşanabilir. Sınırlarının bilincine varabilirsin. Günün sonunda, tam tersi bir davranışla ileriyi görmeden duygusal kararlar alma ihtimalin var. Dikkatli olmalısın.

 

Başak

Sevgili Başak; sorumluluklar altında geçecek bir gün seni beklemekte. Bitiş ve başlangıçların söz konusu olacağı gelişmeler günün ilk bölümünde atacağın adımlarda temkinli olmanı gerektirebilir. Ortaklıklardan, ilişkilerden ve işbirliklerinden kaynaklı bazı olaylar seni ikilemde bırakabilir.

 

Terazi

Sevgili Terazi; yakın çevrenle olan iletişiminde bazı duraksamalar veya kısıtlanma yaratan durumlar söz konusu olabilir. Kontrat, anlaşma, eğitim ve çıkacağın bir yolculukla ilgili planlar yapabilirsin. Günün ikinci yarısı seni zihnen ve bedenen yoracak gelişmelere açık görünüyor. Sakin kalmaya bak.

 

Akrep

Sevgili Akrep; finansal işler gün boyunca seni meşgul edebilir. Ancak bu kez alacağın riskleri enine boyuna değerlendirebilir; kararlarında gerçekleri yadsımayabilirsin. Ailen ve yakınların için bazı harcamalarda bulunabilirsin. Spekülasyondan kaynaklı kazançlarla ilgili seni heyecanlandıran gelişmeler yaşayabilirsin.

 

Yay

Sevgili Yay; günün ilk bölümünde ikilemlerine cevap bulabileceğin koşullar içindesin. Kendini tam anlamıyla rahat ifade etmeni engelleyen durumlar olmasına karşın gözlemlerine dayanarak karar almaktan geri durmayacaksın. Akşama doğru aile, yerleşim veya geçmişe dayalı bir olay, tepkisel davranmana yol açabilir.

 

Oğlak

Sevgili Oğlak; aldığın sorumluluklar, kontrolün dışında gelişen durumlar veya otorite konumundaki bir kişiden gelebilecek tepkiler bugün seni içten içe huzursuz kılabilir. Riskleri bertaraf etmek için durağanlaşabilirsin ancak bazı gelişmelerin sonuna yaklaştığının da farkındalığına varabilirsin.

 

Kova

Sevgili Kova; arkadaşlarınla, çevrenle veya bağlı olduğun grup çalışmalarınla sorunlara açıksın. Özgürlüğünü kısıtlayan durumların gelecek planlarını ve umutlarını söndürmesine izin vermemelisin. Günün ikinci yarısı, parasal olarak oldukça çetin geçebilir. Alacak borç hesaplarını gerçekçi gözlerle değerlendirmeye bak.

 

Balık

Sevgili Balık; sosyal yaşamda, iş hayatında veya üzerine aldığın görevlerde sorumluluklarınla ön planda olabilirsin. Günün ilk yarısında temkinli ve kontrollü ilerlemene karşın sonrasında duygularına yenilme ihtimalin var. Olumlu anlamda hamle yapma kapasiten artabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.