İçindeki Mutsuzluğu Burcuna Göre Nasıl Yok Edebilirsin?

Gülümsemek ve mutlu olmak insanı her daim genç gösteriyor! Üstelik öyle bir gençlik ki bu, 80 yaşına gelsen bile etrafına saçtığın enerjiye herkes hayran kalıyor! Tabii ki keyifsiz durumlar ile karşı karşıya kalabiliyoruz, ancak önemli olan hissettiğin mutsuzluklardan ruhunu arındırabilmeli, mutluluğunu koruyabilmelisin!

Koç

Kalıplara uygun yaşamaya çalışman yüzünden birçok zaman kendini mutsuz hissediyorsun! Yapmak istediğin şeye odaklanarak mutluluk kapılarını aralayabilirsin! İçinden nasıl geliyorsa öyle yaşa, sana mutluluk getirecek gerçek içinde saklı, bunu unutma. Çevrendeki insanlar seni cesur, mücadeleci ve hevesli olarak görüyor, çünkü öyle bir karaktere sahipsin. Sen de buna inan ve güven!

Boğa

Hayatta gerçekleşen bazı olayları kontrol edebildiğin gibi, bazıları da senden bağımsız olarak gerçekleşir ve elinden bir şey gelmez. Ancak sen kontrol edemeyeceğin durumları, kontrol edebileceğin şeylerin önüne koyuyorsun. Yani sıralamada biraz hata yapıyorsun desek yeridir! Zihnini boşaltmalı ve hayata biraz daha pozitif bakmalısın. Sahip olduğun her şeye odaklandığın zaman mutluluğun ve iyiliklerin katlanarak çoğaldığını göreceksin!

İkizler

İkizler Burcu İçin Negatifliklerden Arınma Zamanı!

“İnsanlar hayatım hakkında çabalamayı bıraktığımı düşünüyor.” Gününün neredeyse tamamını bu düşünceye odaklanarak geçiriyorsun. Başkalarının seninle ilgili görüşlerinin ne olduğunu düşünmekten vazgeç! Aslında fazlasıyla kendine güvenen birisin, özgüvenin çok yüksek. O yüzden silkelen ve kendine gel. Emin ol insanlar üzerinde harika bir enerji bırakıyorsun ve asıl onlar haklarında ne düşündüğünü merak ediyorlar!

Yengeç

Başkalarını mutlu edebilmek için kendinden fazlasıyla ödün vermeyi bırakmalısın! Herkes bir birey ve bu hayatta tek başına ayakta durabilmeyi öğrenmeliler. Senin de problemlerin oluyor ve bunları farkında olmadan göz ardı ediyorsun. Çevrendeki insanlara yardımcı olmak seni iyi hissettiriyor olabilir, ancak kendi hayatına daha fazla odaklanmalısın. Unutma, sen iyi olmazsan başkalarına da yardım edemezsin, o yüzden ilk etapta kendini iyileştirip, sonrasında dostlarını düşünmelisin!

Aslan

Geçmişte yaşamaktan vazgeç! İnsanların hayatından çıkarak, yaşamlarına sensiz devam etmek istediklerini kabul etmelisin. Çok zor geliyor ya da berbat hissediyor olabilirsin, ancak hayatında daha fazla mutlu olmak için bunu geride bırakmayı öğrenmelisin. Hayatımızdaki insanlar değişebilir, değişen kişi sen de olabilirsin, bu kaçınılmaz bir durum. Çoktan gitmiş ve bitmiş şeylere tutunmaya çalışma, derin bir nefes al ve yepyeni hayatına odaklan!

Başak

Duygularını içinde yaşayıp kendini şişiriyorsun, yapma! Hiç kimsenin hayatı mükemmel değil, bunu unutma. Sorunlarınla ilgili konuşmaktan çekinmemelisin, bir sıkıntın olduğu zaman onu paylaşmak seni zayıf göstermez bunu aklında çıkarma! Herkesin zor zamanları oluyor ve bunu en sağlıklı şekilde atlatmanın yolu dostlarına içini dökmekten geçiyor. Onları biraz daha içinde tutmaya devam edersen omuzlarındaki ağırlık seni yormaya başlayacak!

Terazi

Terazi Burcu İçin Negatifliklerden Arınma Zamanı!

Sürekli olarak önemsemediğin insanlardan onay almaya, onlara kendini sevdirmeye çalışıyorsun. Herkes tarafından sevilmen gerektiği fikrini bırakma zamanı geldi! Bazı insanlar senden hiçbir zaman hoşlanmayacak ve bu aslında senin hayatın için çok daha iyi olacak. Eminim ki çevrendeki herkesten sen de hoşlanmıyorsun, sevmediğin insanlar var ve bu çok doğal! Hayatında önemsediğin, senin için gerçekten değerli olan insanlarla iyi geçinebiliyor olman yeter de artar bile, gerisi hiç önemli değil!

Akrep

Dış görünüşün ve düşüncelerin hakkında yargılanma endişesi seni mutsuz ediyor! Herkesin güvensizlikleri, kusurları var, sonuçta bizi biz yapan şey bu. Hepimiz insanız ve hata yapabilmemiz çok normal! Sadece kendin için doğru olanı seç, açık ve dürüst olmaya devam et! Emin ol bu şekilde etrafındaki insanların kaliteleri de ortaya çıkacak, kendini çok daha fazla huzurlu ve mutlu hissedeceksin. Korkma!

Yay

Aileni ya da arkadaşlarını mutlu etmek için birçok zaman olmadığın kişi gibi davranıyorsun ve bu yalanı yaşamak seni mutsuz ediyor! Bunun yaşadığın hayat olduğuna inanmak için kendini ikna ettiğini sanıyorsun, ancak yanılıyorsun. Artık başkalarının beklentilerine uymayıp seni mutlu eden şeyleri yapmaya başla! Mutlu olmayı hak ediyorsun, lütfen harekete geç 🙂

Oğlak

Oğlak Burcu İçin Negatifliklerden Arınma Zamanı!

Aklında bir sürü yeni proje ve fikir var, zihninde sürekli olarak bununla yaşıyorsun, ancak bir türlü harekete geçmiyorsun! Nereden ya da nasıl başlayacağını bilmek zor geliyor olabilir, ama dürüst olmak gerekirse böyle durumlarda kimse nasıl veya nereden başlaması gerektiğini bilmiyor, ama cesaretini toplayıp harekete geçiyor. Kendine güven ve gerçekten istediğin şeyin peşinden gitmeye başla! Başlamazsan başarılı olup olamayacağını da asla bilemezsin!

Kova

İnsanlar ile çok fazla muhatap olmaktan hoşlanmıyorsun, bu yüzden sana soğuk diyorlar, sen de bunu duyduğun zaman mutsuz oluyor, zaman zaman kendini yapmacık hissediyorsun! Özgürlüğü, bağımsız olmayı seviyorsun, o yüzden insanların ne söylediklerini boş ver. Hayat tarzını istediğin gibi ayarla, emin ol kendini bu şekilde çok daha fazla özgür hissedeceksin. Elde edebileceğin bir sürü başarı var, onlara odaklanarak tazelenebilir, enerjini yeniden elde edebilirsin!

Balık

Balık Burcu İçin Negatifliklerden Arınma Zamanı!

Her zaman daha fazlasını istiyorsun sevgili Balık! Sahip olduğun güzellikleri ve değerleri unutuyor, sürekli olarak olayların negatif tarafını görüyor, eksikliğini hissettiğin şeylere odaklanıyorsun. Lütfen silkelen ve kendine gel! Bu şekilde devam edersen sağlığını da riske atacaksın. Hayatta elde ettiğin başarılar, arkadaşlıklar aslında o kadar güzel ve özel ki! Olaylara biraz daha pozitif taraftan bakmayı öğrenmelisin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.