Nedimen Olması Gereken Arkadaşının Burcunu Açıklıyoruz!

Büyük bir aşkla sevdiğin adam sonunda sana evlenme teklifi etti! Orada evet demek kolaydı, peki tüm bu düğün hazırlıklarını, tüm bu organizasyonu, tüm bu ev kurma işlerini kim yapacak şimdi? En önemli günün geldi çattı! Yapılacak tonlarca iş var, hepsine tek başına yetişmen mümkün değil. Damat Bey desen çoktan arazi oldu bile! Peki ne yapacaksın? Tabii ki en yakın arkadaşlarının arasından kendine nedimeler belirleyeceksin. Seve seve sana yardımcı olacak olanları seçeceksin. Böyle bir durumda seni kimse geri çevirmez, sakın merak etme. Şimdi bu içeriğimizle biz de sana yardımcı olacağız. Nedimelerini, arkadaşlarının arasından burçlarına göre seçmene ve sana en çok faydası dokunacak kişiyi bulmana yardımcı olacağız. Hazırsan, gel başlayalım!

En Zor Problemlerin ve En Kolay Denklemlerin Çözücüsü Başak Burcu

Ekibinde bir Başak burcu varsa, sana sadece oturup kahveni yudumlamak düşer. Yapılmasını istediğin ne varsa, Başak burcu arkadaşına söyle, o hepsinin eksiksiz bir şekilde hallolmasını sağlar. Düğün salonu araştırması mı lazım? Söyle, otursun planlasın, akşama kadar sevebileceğin en az on ayrı mekân bulsun sana. Gelinlikçi konusunda kararsız mı kaldın? Söyle en beğendiğin modeli senin için en uygun maliyete alsın. İş kalemi olarak gördüğün ne varsa, Başak burcunun marifetli ve profesyonel ellerine bırak sen!

Tüm Krizlerinde Yanında Olmasını İsteyeceğin Terazi Burcu

Tarihin gördüğü en büyük ara bulucu olan Terazi burcunu da bu önemli günün için yanında tutsan iyi edersin. Onun adil ve barışçıl yönü sayesinde kesinlikle kimseyle problem yaşamadan bu süreci tamamlayabilirsin. Sadece huzur isteyen ve objektif olmaya çalışan Terazi burcu, bütün bu koşuşturmayı çok iyi idare eder. Gelinliğin lekeli mi geldi? Ara Terazi burcunu hemen gelinlikçi ile görüşmeye gitsin. Düğün salonu ekstra masraf mı çıkardı? Söyle Terazi burcuna, gidip bu haksız kazancı engellesin. Gücünün yettiği ve yetmediği ne varsa, hepsi için Terazi burcundan yardım alabilirsin.

Yaratıcı Sürprizleri ile Seni Mutlu Edecek Yengeç Burcu

Hassaslar kraliçesi Yengeç Burcu, duygusal sürprizler içeren hayalleri kurmayı iyi bilir. Bu noktada da sana gerçekten çok büyük faydası dokunur. Sanma ki tüm olay, organizasyonda ve organizasyonu yaşarken ki krizlerde bitiyor. Çünkü öyle değil. Tüm o olayları, krizleri, tartışmaları aşarken yorulduğunda, hep senin tarafında olan ve seni mutlu etmek için bekleyen bir Yengeç burcu arkadaşa ihtiyacın var. Çok mu yoruldun? Yengeç burcu arkadaşın seni masaja götürür. Düğünün için beğendiğin çiçekleri bulamıyor musun? Yengeç burcu arkadaşın senin için araştırmanın tillahını yapar da o çiçekleri yine bulur. Evdeki misafirlerden mi yoruldun? Ara Yengeç burcunu, gelsin seni en sevdiğin yerde güzel bir kahve içmeye kaçırsın. Sana yapacağı onlarca bekârlığa veda sürprizinden bahsetmiyoruz bile. Bizi dinle, Yengeç’i yanından eksik etme sen!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.