Neden Terk Edildiğini Asla Anlamayan Burçlar!

İlişkiler de insanlar gibi doğar, büyür ve ölürler aslında. Önce karşı cinsle heyecanlı bir tanışma, ardından romantik bir flört dönemiyle gelen yemekler, sinemalar, gezmeler ve tozmalar derken ortaya çıkan anlaşmazlıklarla başlayan tartışma ve gerileme dönemi… Son süreç bazen bir aydan az bazen de yıllar sürse de; bir ilişkinin bitmeye aday olduğu gösteren net işaretler her zaman vardır. Kimileri ilişkinin bitmesi gerektiğini ilk sinyallerden anlasa da kimileri karşısındakinin neden çekip gittiğini hiçbir zaman anlamayabilir.

Kendi Hayallerinde Kalmış Balık Burcu

Dünya bir yana Balık burçlarının kurduğu hayaller bir yana. Tabii ki herkes karşısındaki sevgili adayını zihnindeki örnek sevgili adayıyla bağdaştırmaya çalışır. Ancak Balık burçları karşısındaki insanın gerçek özelliklerini görmekten öte, hayalindeki insanla flört etmeyi seçer. Çoğu tartışması da karşısındakinin hayallerini gerçekleştirmediğiyle ilgilidir. Hâl böyle olunca, ilişkisi bitmeye yüz tuttuğunda elinde kalan iyi niyetiyle gelen kırılmış hayalleri olur. İlişkinin gerçekten bitme nedeni ise Balık burcu için tam bir muammadır.

Ayarsız Sevgisiyle Kaybeden Yengeç Burcu

Gerçekten sevmek tam bir Yengeç burcu işidir. Varını yoğunu ortaya koyabilir. Ama sevgisinin dozunu ayarlayamadığı için karşı tarafı ne kadar sıkmış olduğunu hiçbir zaman göremeyecektir. Ona göre yaptığı tek şey karşısındaki çok sevmektir. Bu sevginin karşılığında neler beklediğinin farkında olduğunu ise ne yazık ki hiç sanmıyoruz. Herkesin sevgi eşiğinin farklı olduğu şu dünyada, kimden ne kadar sevgi beklemesi gerektiğini bilmeyen Yengeç burcu da, ilişkisinin gerçekten neden bittiğini anlamayacaktır.

Her Şeyin En İyisini Bilen Kova Burcu

Kova burcu ile başlayan bir ilişki muhtemelen ilk zamanlarında karşı tarafın ayaklarını yerden kesecek ve “hayatının insanını bulduğuna” inandıracak. Ancak zaman geçip işler değişip karşı tarafından ona ilgisinin kesin olduğuna inandıktan sonra Kova burcu kendini bulunmaz Hint kumaşı sanmaya başlayacak ve karşısındakini gıdım gıdım hayattan bezdirecek. Üstelik her zaman en iyiyi bildiğine ve haklı olduğuna dair inancıyla sevgilisini çıldırtacak. İlişki böyle onun açısından müthiş güzel giderken, sesini ona duyuramayan karşı taraf hayattan bezmiş bir şekilde eşyalarını toplayarak ondan hızla uzaklaşacak. Kova burcu tarafımız ise gidenin neden gittiğini hiç anlamayacak çünkü her şekilde kendini haklı çıkaracak bir neden mutlaka bulacak…

Elini Cebine Atamayan Oğlak Burcu

Oğlak burçları kendilerine göre tutumlu dışarıya göre ise cimridirler. Ceplerinde sanki akrep varmışçasına en ufak bir sakız alış verişine bile milyon dolarlık yatırım yapıyormuş gibi yaklaşabilirler. İlişkilerinde bu durum başlarda karşı tarafa güven verebilecek bir yaklaşım olsa da zaman içerisinde attığı adımın bile para cinsinden değerini düşünmesi karşı tarafı yıldırabilir. Hal böyle olunca da sevgilisi çekip gittiğinde, oturup o kişinin hayatına girmesinin maddi zararını hesaplayabilir. Dolayısıyla da gerçekten neden terk edildiğine dair en ufak bir fikri olmayan Oğlak burcumuz, kendi içinde tutumlu davranarak aslında başka şeyler planladığı için karşı tarafın onu anlamadığı kanısına vararak işin içinden çıkacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir