Neden Evlenmişler Anlayamadık!

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer’in doğum haritalarına baktığımızda zıt kutuplar birbirini çeker teorisi gerçekten doğru mu diye düşünmeden edemedik.

Kıvanç için aile her şeyden önce geliyor. Ailevi değerler ve kökler onun için çok önemli. Özellikle de annesinin Kıvanç’ın hayatında apayrı bir yeri olduğunu söyleyebiliriz. Bu nedenle de duygusal ilişkilerde de ailenin onayını almak Kıvanç için çok mühim bir şey. Ailesinin desteklemediği bir ilişkiyi uzun vadede yürütmesi çok mümkün görünmüyor.

Kıvanç, çok ince ve derin düşünen ama düşüncelerini çevresine açıklamayan birisi ayrıca hiçbir şeyi unutmuyor. Başak ise günlük olaylar üzerine çok fazla düşünmeyen biri, ancak düşüncelerini saklamıyor ve kendine has bir şekilde ifade ediyor. Oldukça açık yürekli, bir şey söylemeden ya da yapmadan önce uzun uzun düşünüp hesaplar yaptığını söylemek zor. Kıvanç içinse bunun tam tersi geçerli. İlişkinin düşünen tarafı Kıvanç, konuşan tarafı Başak olmalı.

Başak’ın zevkli bir kadın olduğunu sadece yaptığı işten ve eşinden değil, haritasından da anlayabiliyoruz. İlişkide entelektüelliğe ve iletişime önem veren biri. Kıvanç ise düzgün ilişkiler istiyor. Yani öyle sırf heyecan olsun diye bir ilişki yaşamak ona göre değil.
Ayrıca zeki ve bilgili bir kadınlardan hoşlanıyor. Fakat ilişkide mükemmellik araması, fazla eleştirel olmasına neden olabilir. Biraz kıskanç olduğunu söylemeyi de unutmamak lazım. Başak’ın zeki, konuşkan ve entelektüel kişiliği, Kıvanç’la ilişkilerinin uzun soluklu olmasına yardım edebilir.
Ancak Başak’ın iletişime açık ve zaman zaman flörtöz olarak algılanabilecek tavrı Kıvanç’ı biraz geriyor, bu konuda dikkatli olmalılar.

Magazin basınında fazlaca konuşulan bir konu da Kıvanç’ın annesinin Başak’ı istemediği. Tam olarak böyle bir şey söylemek mümkün değil ama doğum haritalarına bakarak Kıvanç’ın annesinin Başak’ın başına buyruk hallerini ve dürtüsel taraflarını onaylamadığını söyleyebiliriz.

İkilin haritaları astrolojik olarak çok uyumlu değil ama şarkıda da dediği gibi “sevgi anlaşmak değildir, nedensiz de sevilir”. Evlilik, genç çifte özellikle kariyer ve para anlamında şans getiriyor. Birlikte yer aldıkları projelerde başarılı olabilirler. Bu yılın sonlarına doğru çiftten güzel bir haber de alabiliriz. Şimdiden tebrikler!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.