Ne Yapacağının Söylenmesinden Nefret Eden Burçlar Hangileridir?

Bazı insanlar çok uyumludur. Etrafındaki diğer insanların kendisine ahkâm kesmesine hatta patronluk taslamasına bile ses çıkarmaz. Kim ne derse onaylamaya, suyuna gitmeye, belki de kendisine söylenenleri yapmaya programlanmıştır. Bazı insanlar ise kendisine ne yapması gerektiğinin söylenmesinden nefret eder. Bu durum onda söylenenin tam tersini yapma isteği uyandırır. Eğer sürekli erken kalkması söyleniyorsa, geç uyanmayı alışkanlık haline getirir. Kilo aldığı söyleniyor ve spor yapması gerektiği vurgulanıyorsa daha fazla kilo alır. Sürekli olarak güdülenmekten ve ne yapması gerektiğinin söylenmesinden öylesine nefret eder ki tepki olarak söylenen şey her neyse onun tam aksini yapar. Kimmiş bu burçlar merak ettin mi? Eğer merak ettiysen başlayalım!

Mesafeli Kova Burcu

Hani bir söz var ya “bir lafa bakarım laf mı diye, bir de söyleyene bakarım adam mı diye” işte bu söz tam olarak Kova burcu için yazılmış olmalı! Çünkü o da öncelikle kendisine ne yapması gerektiğini söyleyen kişiye bakar. Eğer saygı duyduğu, örnek aldığı, kendisinde emeği olan biriyse sözlerine kulak verir. Ama karşısında çok da önem vermediği, değerli görmediği biri konuşuyorsa sinek vızıldıyormuş gibi davranabilir.

Kibirli Aslan Burcu

Bir kişiye yapılacak müdahalenin, söylenebilecek sözlerin de çeşitleri vardır elbette. Kibarca söylenebilir, uyarılabilir, öneri sunulabilir, rica edilebilir, görev verilebilir. Bu liste kabalaşarak ve kabararak devam edebilir. Ancak bir Aslan burcu söz konusu ise bu defter açılmadan kapanır! Çünkü o, kimsenin kendisinden daha iyisini bildiğine imkân vermez. Bu nedenle ne şekilde olursa olsun kendisine ne yapması gerektiğinin söylenmesinden nefret eder.

Sabit Fikirli Boğa Burcu

Boğa burcu da kendisine ne yapması gerektiğini söyleyenlerden hiç hoşlanmaz! Özellikle iş yerinde yalnız çalışması ya da en azından karar anlarında yalnız bırakılması daha makbuldür. Biri ona ahkâm keserse kendisini hırpalanmış hissedebilir ve sinirlenebilir. Konuşan kişilerin inadına, işi geciktirmek ya da yakmak pahasına bile olsa söylenilenlerin tam tersini yapmaktan çekinmez. Bu nedenle yakasından düşmek daha mantıklı olacaktır.

Bağımsız İkizler Burcu

Zeki İkizler burcu hayatta hemen hemen her alanda deneyim sahibidir. Aşağı yukarı her konuda ne yapılması gerektiğini bilir. Bu nedenle “tavsiye veren” insanların “tavsiyelerini uygulamak” konusunda da çok seçicidir. Alanında otorite olmayan kimseyi dinlemez. Bu nedenle isteyen istediği kadar konuşsun, İkizler burcu onların söylediklerini asla ciddiye almaz ve bu insanları söyledikleri şeyler ile birlikte sınırlı süreli bloklar!

İnatçı Koç Burcu

Tek başına bir cumhuriyet olan Koç burcu, işleri kendi bildiği gibi yapmak ister. Bunun için risk de alır, kimseye fikrini sormaz. Sorulmadığı halde fikrini söyleyenleri hiç sevmez. Biri ona bir kararından dolayı “yapma” derse sadece onu daha da hırslandırmış ve hedefe odaklanmasına yardım etmiş olur. Bu kararı olumlu sonuçlanmasa bile bundan ders alır ve yoluna bakmasını bilir.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.