Mutluluğa Giden Yolda Her Şey Mübah!

Güzelliği ve oyunculuğu ile göz dolduran Neslihan Atagül, Yaprak Dökümü dizisi ile hayatımıza girdiğinde neredeyse çocuktu ve gözlerimizin önünde büyüdü. Kadir Doğulu ismini ise ilk kez Hande Yener’le birlikteliği ile duyduk ve Küçük Sırlar’daki rolü ile ekranların aranılan yüzleri arasında yerini aldı. Fatih Harbiye dizisinde birlikte rol alan ikili, temmuz ayında magazin basınının yakından takip ettiği bir düğünle evlendi. Biz de Neslihan ve Kadir’in ilişki uyumlarını sizin için inceledik.

Neslihan Atagül, zeki ve tuttuğunu koparan bir insan.

Neslihan Atagül, zeki ve tuttuğunu koparan bir insan.Doğum haritasına baktığımızda Neslihan’ın oldukça hırslı vene istediğini bilen birisi olduğunu görüyoruz. Güzel oyuncu, oldukça zeki ve tuttuğunu koparan bir insan. Aynı zamanda titiz, düzenli ve çok çalışkan. Neslihan’ın özgüveni oldukça yüksek ancak bu özelliği zaman zaman çevresindeki insanlar tarafından kibirli birisi olarak algılanmasına neden oluyor.

Neslihan için duygular ikinci planda

Neslihan için duygular ikinci plandaNeslihan, olaylara mantık çerçevesinden bakmayı tercih ediyor. Duygularını ikinci plana attığını söyleyebiliriz. Onun için her şeyin mantıklı bir sebebi ve açıklaması olmalı, bu anlamda biraz katı davranabiliyor.İnsanların duygusal tepkilerini anlamakta zorlanabiliyor ve bu nedenle insanlarla empati kurmakta zorlanıyor. Neslihan’ı çok yakından tanımayan insanlar, onun hoşgörüsüz ve geçinilmesi zor bir kadın olduğunu düşünebilir.

Kadir Doğulu, Neslihan’ın içini görüyor

Kadir Doğulu, Neslihan'ın içini görüyorKadir Doğulu, Neslihan’ın iç dünyasına inebiliyor, onun gerçek duygu ve düşüncelerini anlayabiliyor. Bunda Kadir’in karakterinin etkisi çok büyük. O da Neslihan gibi hırslı birisi ve hayata daha çok akıl penceresinden bakıyor. Bu anlamda ikilinin birbirlerini çok iyi anladıklarını ve desteklediklerini söyleyebiliriz.

Kadir, hayatında ona destek verecek bir kadın istiyor

Kadir, hayatında ona destek verecek bir kadın istiyorKadir, hayatta hedefleri olan ve bu hedeflere ulaşmayı her şeyden daha çok arzulayan biri. Herhangi bir alanda geri planda kalmayı ya da ikinci adam olmayı kolaylıkla kabul etmiyor. Özellikle yaptığı işte en tepeye oynamak istiyor. Hayatında onun bu isteğini anlayacak ve ona destek verecek bir kadın istiyor. Neslihan’ın onun bu beklentisini karşıladığını görebiliyoruz.

Neslihan ve Kadir’in ilişki uyumu yüksek

Neslihan ve Kadir’in ilişki uyumu yüksekDoğum haritalarına göre Neslihan ve Kadir’in ilişki uyumları yüksek. Haritaları bu anlamda ilişkilerini destekliyor. Amaçları aynı ve aynı hedefe yürüyorlar. Hem Neslihan’ın hem Kadir’in haritasında Güneş – Satürn karşıtlığı var. Bu ikilinin sadece duygusal bir birliktelik değil, aynı zamanda çok iyi bir iş birliği kurduklarını da gösteriyor.

Beraber yürüdük biz bu yollarda

Beraber yürüdük biz bu yollardaHer ikisi de hedeflerine kilitlenmiş insanlar. Bu hedeflere varmak için yanlış adım atmaları zor. Zevkleri farklı olsa bile hayatta varmak istedikleri nokta aynı. Doğum haritalarına baktığımızda farklı yollardan aynı yere varmak isteyen iki kişi görüyoruz. Mutlu ve başarılı olmak için ellerinden gelen her şeyi yapacaklarını söyleyebiliriz. Bu uyum, onları hem birlikteliklerinde hem de hayatta başarıya ulaştırabilir. İkiliyi yıllar sonra beraber yürüdük biz bu yollarda derken görmek çok mümkün.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.