Mutlu İlişkinin Sırrı: Burçların Seks Hayatı Ne Durumda?

Mutlu bir birliktelik sizin için neyi ifade ediyor? Saygı sevgi mi? Sağlıklı bir iletişim mi? İyi bir seks mi? Yoksa huzur dolu bir ev mi? Ya da tüm bu seçeneklerin olduğu bir bütün mü? Eminiz herkesin ilişkiden beklentileri farklı, iki kişi arasında geçen sorunların hepsi apayrı. Fakat belki de şöyle düşünmek soruyu daha anlaşılabilir yapacak. Sağlıklı bir iletişimi arkadaşlarınızla da kurabilirsiniz, huzur dolu bir evde anne babanızla da yaşayabilirsiniz. Peki ya tutku, aşk, eşittir cinsellik? İşte kilit nokta tam da burası: Mutlu bir birliktelik için altın değeri taşıyan ve her ilişkide yaşanan yatak sırları.

Cezalandırmayın!

Bir problem mi yaşandı? Eşiniz ya da partnerinizle küçük bir tartışmaya mı girdiniz? O konuyu orada kapatın, yatak odanıza taşımayın. Geçmişe takılıp kalan, sorunlardan arşiv yapan Yengeçler ya da intikam yeminini dilinden düşürmeyen, partnerini cezalandırmadan içine su serpilmeyen Akrepler gibi davranmayın. Ara yolu bulmaya çalışın, barışçıl olun. İletişim yeteneklerini sonuna kadar kullanan, ne yapıp edip huzuru sağlayan, sonra da samanlıktan seyran yapan Terazilerden biraz olsun feyz alın.

Burçların Seks Hayatı Ne Durumda?

Utanmayın!

Bütün gün canım, cicim, aşkım; yatak odasına geçildiğinizde hemen ışıklar kapansın. İyi de neden? Beraber olduğunuz insandan mı utanıyorsunuz? Yatağa girdiğiniz sevgilinizin kusurlarınızı görmesinden mi çekiyorsunuz? Kaç sene oldu hala aşamadınız şu durumu. Elinizde olsa pijamalarla sevişeceksiniz. Duygularını belli etmek istemeyen, utanıp sıkılmaktan iyi vakit geçiremeyen Başaklar gibi yorganın altına gizlenmeyin, sevişmekten utanılmaz söylemedi demeyin!

Konuşun!

Her şeyin mükemmel olmasını biz de isteriz tabii ki. Ama o işler öyle olmuyor işte. Belki hazzın en büyüğünü yaşadığınız bir anda partnerinizin tek bir hareketi içinizdeki ateşi söndürmeye yetti. Ve her şey orada bitti, gitti. Doğru mu sizce yaptığınız? En azından karşı tarafın ne olduğunu bilmeye hakkı var değil mi? Belki hatasını düzeltecek, belki özrünü dileyecek. Sorunların üstünü kapatıp konuşmaktan kaçan, ardından dünyalar yansa umurunda olmayan Yay gibi olmayın, her şeyi açık açık konuşabilen İkizleri örnek alın, gecenizi mutlu sona bağlayın!

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.