Mutlu İlişkinin 3 Altın Kuralı Hangi Burçlardan Geçiyor?

Flört etme isteği burçların kanında var! Ya uzun bir birliktelik? Tek eşlilik? Düşün, boşanma oranları her geçen gün artıyor, uzun ve sağlam bir ilişki kurmak her geçen gün zorlaşıyor. Peki mutlu bir beraberliğin sırrı hangi burçlardan geçiyor?

Başarılı Seks

Kimse inkar etmesin, ilişkinin halkalarını oluşturan zincirlerden biri de kuşkusuz başarılı bir seks! Aradaki ten uyumu ve tutku! Tabii bunlar karşılıklı şeyler lakin, bazı burçlar bu konuda diğerlerinden birkaç adım önde! Sınırları olmayan, aşkını doruklarda yaşayan Akrepler ve libidosu yüksek, hislerini dokunarak ifade etmeyi seven Boğalar, ateşli gecelerin baş kahramanları. İçlerindeki ateş hem sizi hem de yuvanızı ısıtacak kadar yeterli! Bizden söylemesi!

Biz Demeyi Öğrenin!

Tabii iş sadece seks ile bitmiyor! Mutlu bir birlikteliğin altın kurallarından diğeri, Yengeç, Terazi ve Başak burçlarından geçiyor! Çünkü bu üç burç, beraber olduğu kişiyi el üstünde tutuyor, bireyselliği bir kenarda bırakıp “biz” demeyi biliyor. Yengeçler, şefkatli kollarıyla sevdiğini koruyup kolluyor, Teraziler her konuda anlayış gösteriyor, Başaklar paylaşmanın ne demek olduğunu herkesten daha iyi biliyor. Çünkü ilişkiler tek kişi yaşanmıyor!

Pes Etmeyin!

Yetti mi? Yetmedi! Uzun ilişkilerin ibresi, Oğlak, Kova ve Koç burçları gösterdi! Her ilişkide tartışmalar, büyük kavgalar yaşanabilir! Çekip gitmek ise bir çözüm değildir! Seviyorsan git konuş bence! Hah işte tam da böyle! Mücadeleci Koçlar, zoru görünce kaçmaz, beraber olduğu kişiyle yollarını ayırmaz. İnatçı Oğlaklar, kötü bir durumda nasıl baş edeceğini bilir, çözümü başkalarında aramaz! İkisi de pes etmez, seviyorsa arkasını dönüp gitmez!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.