Murat Boz’un Venüs Boğa Olduğunun 5 Kanıtı

Pop müzik camiasının en ünlü isimlerini saydığımızda aklımıza ilk gelen kişilerden biri Murat Boz oluyor. Jürisi olduğu şarkı yarışmasının da etkisiyle medyada oldukça yer buluyor. Balık burcu olan yakışıklı sanatçı, doğum haritasında yer alan başka burçların da özelliklerini yansıtıyor. Bu burçlardan biri olarak Venüs konumundaki Boğa’yı gösterebiliriz. Bu pozitif gezegenin etkisiyle çok sayıda estetik bakış açısı kazanmış. İşte ünlü sanatçının Venüs burcunun Boğa olduğunu kanıtlayan 5 temel özelliği:

Soğukkanlılığı

Boğa etkisinin karakteristiği kriz anlarında soğukkanlı olmasıdır. Hatta insanları sakinleştirmede ve teselli etmede üstüne yoktur. Müzik dünyasının popüler sanatçısı genel olarak soğukkanlı tavrıyla akla geliyor. Boğalar Venüs’te kendi evinde olmanın rahatlığıyla olumlu ve huzurlu etkiler oluşturur. Dolayısıyla Murat Boz medyada, aleyhine yapılan haberlere öfkelenmiyor bile. Şu ana kadar sinirli tepkiler verdiğine henüz tanık olmadık. Hiçbir konunun canını sıkmasına izin vermiyor.

Güzelliğe Düşkünlüğü

Her şeyin en güzelini, en zarifini isteyen Venüs altındaki Boğalar, partner seçiminde de güzellikten etkilenir. Aşk hayatında bir sevgilide öncelikle aradığı özellik dış görünümdür. Onların yanında sönük ve bakımsız hanımları pek göremezsiniz. Geçmişteki ve bugünkü ilişkilerine baktığımızda Murat Boz’un da aynı doğrultuda tercihler yaptığını fark ediyoruz. Uzun süredir birlikte olduğu Aslı Enver’in fiziksel çekiciliğinden bahsetmeye gerek yok. Dış görünümleriyle adeta birbirini tamamlayan ikiliyi hayranları da uyumlu bir çift olarak görüyor.

Sanata Yatkınlığı

Bu özelliğinin zaten başarıyla icra ettiği mesleğiyle kanıtlıyor ünlü sanatçı. Çocuk yaşlardan itibaren şarkıcılığa heves duymuş. Amatör olarak o dönem zaman zaman sahneye çıkan Murat Boz geçmişteki halleriyle ekranlarda gösterilmişti. İlerleyen yıllarda Tarkan’ın vokalisti olmayı başarmış ve kariyerini hızlıca tırmanmıştı. Yoluna tek başına devam ettikten sonra çıtayı yükseltti ve bugünkü popülaritesine erişti. Venüs’ün etkisindeki bu sanatçı kimliği ona güçlü bir ses ve yorum kazandırdı.

Çekiciliği

Murat Boz dendiğinde tabii ki insanların aklına sadece müzikteki başarısı ve popülaritesi gelmiyor. Yakışıklılığı ve seksapelitesi de gözden kaçacak gibi değil. 30’lu yaşlarını devirmesine rağmen fit ve genç görüntüsüyle her zaman beğeniliyor. Bu özelliğini Venüs’te konumlanan Boğa etkisine borçlu olduğunu söyleyebiliriz. Kişiye çekicilik ve yakışıklılık katan bu etkinin yanı sıra ünlü sanatçının kendine bakması da bu yönünü pekiştiriyor. Kibarlığı, esprili ve hazırcevap tavırları kadınların gözünde onu daha da çekici kılıyor.

Lükse Olan Zaafı

Sanat dünyasında iyi bir kariyer yapmak, kişiye sadece şöhret değil aynı zamanda yüksek bir kazanç sağlar. Murat Boz da mesleğinden, reklamlardan ve tv programlarından yüksek gelirler elde ediyor. Kefenin cebi yok tabi, kazancını güle oynaya harcıyor. Boğa etkisinin lükse düşkün yönüyle pahalı bir hayat harcıyor. Eşine dostuna düşkün olup sevdiklerini de hediyelerle şımartıyor. Otomobillere olan merakıyla aldığı son model araçları zevkle kullanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.