Mükemmel Partneri Bulmanın Kitabını Yazan Burçlar

Mükemmel partneri bulmanın şansla bir alakası var mıdır? Birçoğumuzun yüzü, aşkta bir türlü gülemiyor; çünkü doğru partnerleri bir türlü seçemiyoruz. Sürekli yanlış partnerleri seçiyoruz. Doğru insanı seçsek bile bu kez de doğru zamanı seçememiş olabiliyoruz. Ama bazılarımız da bu konuda inanılmaz zekice adımlar atıyor, her bir ilişkilerinde seçebilecekleri en mükemmel partnerleri seçebiliyor ve onlarla oldukça sağlıklı ilişkiler yaşayabiliyorlar. Tabii mükemmel partneri seçebilmeleri, o attıkları adımların zekice olmasından dolayı mıdır yoksa kalplerinden gelen sesleri dinliyor olmasından dolayı mıdır yoksa mantıklarını konuşturmalarından mıdır gelin hep beraber karar verelim!

Boğa Burcu:

Zevk sahibi olan Boğa burcu, her konuda ağzının tadını iyi bildiği gibi, partner konusunda da bu durumu değişmez! Sağduyulu Boğa burcu, adeta bir insan sarrafı gibi karşısındaki insanın iyi mi yoksa kötü mü olduğunu anında anlar. Böylelikle temkinli davranarak partner olmayı düşündüğü kişiyle uyuşup uyuşmayacaklarını da anlamış olur.

Yengeç Burcu:

Yengeç burcunun sezgileri oldukça güçlüdür. Karşısındaki insanın, kendisine uyum sağlayacak kadar duygusal, ailesine ve sevdiklerine düşkün ve sevgi dolu olup olmayacağını anlamak zorundadır. Bunlardan emin olmadan o kişi ile partner olmaz. O kişinin Yengeç burcunun güvenini sonuna kadar kazanması gerekir, bu da oldukça zaman alacağından doğru olmayan kişiler bu ilk etapta elenirler.

Başak Burcu:

Başak burcu doğru partneri bulmak için gerçekten çok çalışır. Onun mükemmel insanları bulmasının sebebi ne şansı, ne hisleridir. Onun mükemmel partneri bulmasının nedeni, bu konulara gerçekten mesai harcamasıdır. Kimilerinin görüp de anlamadığı sinyalleri detaylı Başak burcu hemen anlar ve o kişiyle görüşmeyi keser. Bu şekilde en hatasız, en tehlikesiz ve en mükemmel partneri bulmayı başarabilir.

Oğlak Burcu:

Bir başka insan sarrafı olan burç da dikkatli Oğlak burcudur. Oğlak burcu karşısındaki insanın niyetini hemen okuyabilir. Bir insanın gerçekten mi iyi olduğunu yoksa iyi biri gibi mi davranmaya çalıştığını anlayabilir. Oğlak burcunun kriz zamanlarında yanında olacak ve espri duygusuyla da yüzünü güldürecek bir partnere ihtiyacı vardır. Bu özelliklere sahip mükemmel partneri bulana kadar durmaz.

Kova Burcu:

Kova burcu en duygusal burç olmayabilir belki ama en zeki burçlardan biridir ve her zaman en mükemmel partnerleri bulmuştur. Bazıları buldukları bu partnerlerle uzun bir süre arkadaş kalmayı dener, bu sırada onları iyice tanıdıktan sonra kendilerini bu ilişkiye adar.

Balık Burcu:

En duygusal burçlardan bir diğeri olan Balık burcunun çok kuvvetli bir altıncı hissi vardır. O kendisini için doğru insanı gördüğü an, gözünden tanır. İnsanların kalbini ve nasıl insanlar olduklarını anlar. İçlerinden gelen sese kulak verdiklerinde ise mükemmel partneri seçmelerinin önünde hiçbir engel kalmaz.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir