Mükemmel İlişkinin Üç Kuralı Hangi Burçları İşaret Ediyor?

Hiçbir ilişki başladığı frekansta devam etmiyor. Hal böyle olunca ufak tefek problemler de belirli zaman aralıklarında baş gösteriyor. Önemli olan yaşanılan sorunu orada bırakmak, geçmişe takılmadan önüne bakmak, konuyu daha fazla uzatmamak. En azından birlikte geçirilen onca yıla bakınca, mutlu olduğun anların daha fazla olması gerekmiyor mu? Beraberlik, sorunların birlikte aşılacağı anlamına gelmiyor mu? Peki her şeyin biraz daha tıkırında gitmesi için ne gerekiyor? İyi bir ilişkinin üç altın kuralı hangi burçlardan geçiyor? İşte cevabı!

Terazi: Mükemmel Uyumu Bulur

Aşkın, uyumun, zarafetin burcu Terazi. İlişkide yaşanan sorunların nasıl ve ne şekilde üstesinden geleceğini bilir, problem çözmede tam bir barış elçisidir. Alttan alır, gerekirse kendisinden taviz verir. Çünkü tadı kaçsın, huzuru bozulsun istemez. Yıkıcı olmaktansa yapıcı olmayı tercih eder. Nerede duracağını bilir, her daim ince düşünür. Kalp kırmaz, olaylara sadece kendi tarafından bakmaz. Anlamaya çalışır, kavgaya gürültüye başvurmaz. Son derece medenidir, söz konusu adalet olunca sonuna kadar hakkaniyetlidir. Suçu tek bir tarafa yıkmaya çalışmaz, kendisini kurban rolüne sokmaz. Mükemmel ilişki nasıl yürütülür? Ondan başkasına sorulmaz!

Balık: Olayları Akışına Bırakır

Bizim sonumuz ne olacak? Bu işin içinden nasıl çıkılacak? İki gün sonra aşkın yerini ne alacak? İşte bu ve bunun benzeri sorular ilişkiyi kaosa sürüklemekten başka bir işe yaramıyor. İleride ne olacağını aslında kimse bilmiyor. Çünkü insanın sahip olduğu hisler, düşünceler, o anki duruma, yere, zamana göre değişiklik gösterebiliyor. Hal böyle olunca olayları akışına bırakmaktan başka bir çare de kalmıyor. Bak romantik Balıklara, kendisini sahip olduğu her şeyle partnerine teslim ediyor, değişken koşullara sonuna kadar uyum sağlıyor. Yarın ne olur ne biter diye düşünmeden, hayatı geldiği gibi doğrudan yaşıyor.

Aslan: Ona Kendisini Değerli Hissettirir

Tamam biraz kendisini seven bir yapısı var. Fakat bu karşısındakini sevmediği anlamına gelmiyor, öyle değil mi? Görkemli Aslan, doğru kişiyi bulduğunda cömertlikte sınır tanımaz, aşkını milyonların önünde haykırmaktan utanmaz. Sevdiğini el üstünde tutar, ona kendisini değerli hissettirir. Yüce gönüllüdür, affetmeyi de ikinci bir şans vermeyi de bilir. Hem kendisine güvenir hem karşısındakine güven verir. Ormanların kralı, mükemmel ilişkinin nasıl yürümesi gerektiğini gayet iyi bilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.