Moral Verici Konuşmaların Mimarı Olan 5 Burcu Açıklıyoruz!

Çok dağılıp çok yorulduğunda neler yapıyorsun? Seni toparlayacak birine ihtiyaç duyuyor musun? Senin için ne yapmalarını istiyorsun? Yere kapaklanmışken seni kimler ayağa kaldırabiliyor? Kendi kendine ayağa kalkabilenlerden misin yoksa birilerine ihtiyaç duyanlardan mısın? Ah, elbette hepimiz kendi kendimize yetebiliriz. Ancak bazı zamanlarda birilerinden destek almak hiçte fena olmayabilir. Birilerinin seninle ilgilenmesini istemek ayıp bir şey değildir. Aksine çok daha hızlı ayağa kalkmanı ve çok daha hızlı iyileşmeni sağlar. Arada birilerinden yardım da isteyebilirsin, çünkü sen olsan onlar için her şeyi yaparsın. Neden onlar da senin için bir şey yapmasınlar ki? Bu içeriğimizi senin için yazdık ki; kendini kötü hissettiğinde hemen bu burçlara mensup birilerini bulup seninle ilgilenmeni sağlamalısın! Şaka bir yana, bu içeriğimizde moral verici konuşmaların mimarı olan 5 burcu listeledik. Hazırsan, başlıyoruz!

Agresif Koç Burcu

Çocuksu Koç burcunun bir özelliği vardır, morale ihtiyacın olduğunu daha yüzüne bakar bakmaz anlar ve hemen senin için bir moral konuşması hazırlamaya başlar. Hemen espriler ile ortamı yumuşatmaya çalışır, bunun işe yaraması için biraz zaman verir. İşe yararsa ne ala ama yaramazsa düzgün yönetildiğinde seni uçurabilecek daha ağır silahları ortaya çıkarmaya çalışır. Yani ÖFKENİ!

Elinden Her İş Gelen İkizler Burcu

Zodyak’ın en zeki burçlarından biri olan İkizler burçları moral verici konuşmalar konusunda mükemmellerdir. Ancak onların bunu yapmaya devam etmesi için senin de yapman gereken bir şey olduğunu söylememize izin ver. İkizler burcu bir moral konuşması yaptığı zaman ona bilgisini ve fikrini katar. Eğer seninle böyle konuşmaya devam etmesini istiyorsan onun sana tavsiye ettiği her şeyi yapmak zorundasın. Yapmadığını gördüğünde enerjisini boşa harcadığını düşünür ve bir daha seni dinlese bile asla sana tavsiye vermez.

Büyük Resmi Gören Yay Burcu

Coşkulu Yay burcu, bu içeriğimizdeki en geniş perspektife sahip burç olabilir. Her telden çalabileceği, her insana ulaşabileceği için onun moral veremeyeceği kimse olduğuna inanmıyoruz. Ondaki bu iyimserlikle en zor durumdaki insana bile ulaşabileceğinden ve onu eskisinden de iyi bir ruh haline kavuşturacağından adımız kadar eminiz!

Sadık Boğa Burcu

Sağduyuya sahip tüm Boğa burçları yardıma ihtiyacı olan birini gördüğünde hemen yardım ederler. Asla desteklerini, ilgilerini ve moral verici konuşmalarını esirgemezler. Güvenilir Boğa burçları, kimsenin üzgün ve düşkün bir durumda olmasını istemezler onları toparlamak için ellerinden geleni yaparlar. Öyle ki hemen kendilerinin geçirdiği kötü zamanları ve o kötü zamanlardan nasıl kurtulduklarını bile anlatmaya başlarlar.

Kötü Gün Dostu Akrep Burcu

Dayanıklı Akrep burcu, herkesi kendisi gibi sanır. Bu nedenle onlara moral verirken de kendisini motive eden yerlerden konuşmaya başlar. Herkes için her şeyi düzeltmeye çalışır. Küllerinden doğmayı da çok iyi bilen Akrep burcu tam ihtiyacın olduğu anlarda ortaya çıkan bir kötü gün dostudur.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir