Modern çağın beyaz atlı prensi: Ryan Gosling

Not Defteri filmindeki rolü ile kadınların kalbini fetheden yakışıklı oyuncu Ryan Gosling, şimdi de Aşıklar Şehri filmindeki rolü ile gündemde. Oyunculuğu kadar yakışıklılığı ile de dikkat çeken Kanadalı aktörün doğum haritasını sizler için inceledik.
Ryan Gosling, esasen gizemli ve hırslı bir kişi. Sınırsız bir hayal gücüne sahip. Sezgileriyse çok güçlü. Aynı zamanda oldukça vizyoner birisi. Sınırlardan hoşlanmıyor ve sıradan insanların göremediklerini gören mistik bir hali var. Bu yetenekleri ona isteklerini elde etmek konusunda yardım ediyor.

Hayat enerjisi çok yüksek, olukça dinamik ve hevesli bir kişiliği var. Cesur, girişken, mücadeleden yılmayan ve risk alan birisi. Hatta macera seven bir savaşçı olduğunu söyleyebiliriz. Bu özelliklerine rağmen insan ilişkileri onun hayatında önemli bir yer tutuyor, ikili ilişkilerinde oldukça uyumlu ve insanları mutlu etmekten keyif alıyor.

Artistik yönü oldukça güçlü olan Ryan için haz hayatın vazgeçilmez bir parçası. Güzel olan her şeyi seviyor ve hayattan keyif almayı önemsiyor. Hem entelektüel hem diplomatik hem de tutkulu bir kişiliği var,dolayısıyla sadece görünüşü nedeniyle değil, tavırları ile de çekici ve hatta baştan çıkarıcı. İsteklerini seçkin bir tavırla ve nezaketle elde edebiliyor.

Bazı noktalarda çelişen özellikleri de olduğunu söyleyebiliriz. İlişkiler, Ryan Gosling’in hayatında çok önemli bir yer tutuyor ve ilişkilerinin başarısında büyük bir payı var. Ancak aslında içe dönük biri,çok kontrollü ve duygularını belli etmekten de hiç hoşlanmıyor. Belki de bu onu daha gizemli ve haliyle daha çekici yapan bir özellik olabilir.

Birçok kadının hayallerini süsleyen Ryan Gosling, kendisine duyulan bu hayranlığı hak ediyor doğrusu. Duygusal ve romantik biri; adeta sevmek, sevilmek ve insanları hoşnut etmek için yaratılmış. Romantik ilişkilerinde kibar, zarif, ince düşünceli ve uzlaşmacı bir tavrı var. Aynı zamanda oldukça tutkulu birisi ama uyum ve ahenk onun için her şeyden önce geliyor.

Doğum haritasına göre Ryan Gosling tam bir beyaz atlı prens. “Allah, tüm erkeklere bir parça Ryan Gosling çekiciliği verseydi keşke” diye düşünmeden edemiyor insan. Bu çekicilik artistik yeteneklerle de birleşince Ryan’ın dünyanın en popüler oyuncularından biri olmasına şaşırmamak gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.