Misafirperverlikte Sınır Tanımayan Burçlar!

Her ne kadar günümüzde misafir gelinmesi pek istenmeyen, gelse de aman çok kalmasın denilen bir yaşam formu halini alsa da hala ağırlamaktan, kısa sürede olsa aynı evi paylaşmaktan zevk aldığımız bazı insanlar vardır. Onlar evimize geldiğinde evimizin havası değişir, ortaklaşa bir şeyler yapmanın, paylaşmanın tadına varırız. Kimisi aman benden uzak olsun, misafir mi yok ben almayayım dese de bazı burçlar var ki evine bir giden bir daha gitmek ister, onların yanında geçirdiği günleri, geceleri hatırlayıp, hatırlayıp durur. İşte misafirperverlikte level atlayan burçlar:

Aslan

İster partilemeye ister yatıya gittiğiniz ev olsun, hiç fark etmez, Aslan insanları konuklarını eğlendirmeyi, daha doğrusu genel olarak eğlenip eğlendirmeyi çok sever. Her zaman konuklarının ihtiyacı olan her şeye sahip olmalarını ve bir şey isteyecek kadar da rahat hissetmelerini sağlar. Bir şeye alerjiniz ya da özel bir durumunuz mu var? Merak etmeyin, Aslan insanı “banane canım o da onun sorunu” demez, neyse problem çözmeye çalışır. Diyelim ki vegansınız ve oldu ya arkadaşlarınızın mangal partisine gittiniz “neyse canım ben bulurum yiyecek bir şeyler” diye. Olur mu Aslan insanı sizi boynu bükük kor mu? Tabi ki olmaz öyle şey, onların kanatları, butları varsa sizin de pekala damak zevkinize uygun şeyleri hazırlamıştır bile. Çünkü Aslan insanı ortamın yıldızıdır ve sevdiklerini de kendi ışığı ve sıcaklığıyla sarıp sarmalamak ister.

Terazi

Biri misafirperverlik mi dedi? O zaman burada bir burcun adını anmadan geçmemiz büyük bir haksızlık olur. Sosyal kelebeklik ve çekicilik dalında ödülleri olan Terazi burcundan bahsediyoruz tabi. Ortamların sevilen ve aranan ismi olan Terazi için arkadaşları, evine davet ettiği yakınları çok büyük bir önem taşır. Misafirlerinin iyi zaman geçirmesi onun için çok önemlidir bu yüzden böyle olması için elinden her şeyi yaparlar. Mükemmel müziklerden oluşan bir playlist, şık ama içinde rahat edebileceğiniz bir ev, tabi birbirinden leziz yemek ve içecekler. Her zaman kendisinden önce başkalarının mutluluğunu düşünen Terazi insanına eğlenme sırası diğer herkesin mutluluğunu sağladıktan sonra gelir. Biri yeterince iyi vakit geçirmiyor gibi mi göründü sevgili Terazi hemen sorunu çözecektir.

Boğa

Yaşadığı yeri dünyanın en konforlu yeri yapma yeteneğine sahip olan Boğa, evini ister sonsuz huzura kavuşabileceğiniz bir yer isterse de gerçek anlamda eğlendiğiniz bir parti evi haline getirebilir. Küçük şeylerden zevk alma ve çevresini güzelleştirme konusunda ayrı bir yeteneğe sahip olduklarından misafirperverlikte de mükemmel olmaları o kadar şaşırtıcı olmayacaktır. Lüks ve göze hitap eden şeylerden hoşlanıyor olabilirler ama aynı zamanda ayakları yere sağlam basan bir burçtur da yani evine gittiğinizde şatafattan kendinizi kaybetmez, dışlanmış hissetmezsiniz. Konu yemeklere gelince de oldukça sağlam bir damak tadı olan Boğalar kendilerine baktıkları gibi misafirlerine de bakacaklardır, hiç şüpheniz olmasın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir