Misafir Geleceğini Öğrenince Ölü Taklidi Yapan Burçlar!

Herkesin evine bakış açısı farklıdır. Kimi sadece bir otel olarak kullanır yatmadan yatmaya uğrar, kimiyse her santimetre karesini diş fırçası ile temizler. Ev kuşlarını anlatmıyoruz bile. Eminiz ki; senin de yalvarsan bile evinin keyfini bırakıp dışarı çıkartamayacağın bir arkadaşın vardır. Bazılarının da eviyle duygusal bağı vardır. Nerede, nasıl olursa olsun gecenin sonunda mutlaka evine, yatağına dönmek ister. Bunların yanında bir de evinde asla misafir istemeyenler var. O misafiri önceden hisseder ve en hızlı şekilde kendini dışarı atar. Dışarı atamıyorsa on numara bahane uydurur. Hiç bir şey yapamıyorsa kapıyı açmaz, ölü taklidi yapar! İşte şimdi size, misafir geleceğini öğrenince ölü taklidi yapan burçları açıklıyoruz.

Yükselen burcunu bilmiyorsan hemen tıkla, öğren!

Boğa Burcu

Her işi kendi başına halletmesiyle tanınan Boğa burçlarının evleri, onlara göre çok özeldir. Kendilerini en rahat evlerinde hissederler. Lükse düşkünlüklerini evlerinin her köşesine yansıtmayı sever. Kısaca Boğa burçlarının evinde, elini sallasan pahalı bir şeye denk gelirsin. Hal böyle olunca, sevgili Boğamız tedirgin olur. Evine biri geldiğinde, çaktırmasa da “ya kırılırsa?”, “lütfen kirlenmesin” gibi cümleler sürekli aklında döner durur. Onlar da bu kadar strese girmek yerine, evlerine misafir kabul etmemeyi tercih ediyor.

İkizler Burcu

Sosyal ortamların şirin insanı İkizler, konu kendi evi oldu mu o kadar şirin olmuyor. Zaten yatmadan yatmaya kullanıyor evi, bir de evinde geçirdiği o az vakitte birini mi ağırlasın canım. Elinden her iş gelen İkizler burçları, herkesin kendileri hakkında iyi düşünmesini istediği için misafir geldiğinde döktürür de döktürür. Eee bu da ekstra yorgunluk demek. İşte bunların hiç biriyle uğraşmak istemediği için, senin “evdeysen bir kahve içmeye sana uğrayacağım” teklifine, “aaa bende şimdi çıkmıştım, yakınsan gel bizim oradaki kafede buluşalım.” şeklinde cevap verir.

Başak Burcu

Zor beğenen ve seçici davranan Başak burçlarının evine, sen de gitmeden önce 5-10 kere bir düşünüyorsundur mutlaka. Sonuçta o bir düzen, o bir temizlik sevdalısı. Daha kapıdan girer girmez sana yeni kıyafetler verip onları giymeni isteyebilir. Sonuçta sokakta dolaştığın kıyafetlerle, Başak burcunun evindeki o bembeyaz koltuklara oturmayı sen de istemezsin. Rasyonel davranan Başak burçları ne kendini ne de arkadaşlarını bu strese sokmamak için çok güzel ölü taklidi yapar.

Kova Burcu

Yalnızlığın kitabını yazma potansiyeline sahip olan Kova burçlarının durumu biraz karışık. Yani onların ne lüks tutkusu var ne de temizlik takıntısı. Onlar sadece evlerinde yalnız takılmayı sevdikleri için misafir istemezler. Altıncı hisleri yüksek olan Kova burçları, “müsaitsen sana geliyoruz” demek için arandığında muhtemelen telefonunu açmayacaktır bile. Çünkü, önceden hisseder ve telefonunu sessize alır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir