Milyonerler Listesine Giren Kylie Jenner’in Yıldız Haritası!

An itibariyle Instagram’da tam 111 milyon, makyaj markasının ise 17 milyon’a yakın takipçisi bulunuyor! Anlayacağınız onlarca ülkenin nüfusundan bile fazla! Kimden mi bahsediyoruz? Ünlü ekonomi dergisi Forbes’e kapak olan dünyanın en genç milyonerinden. Yani Kim Kardashian’ın 21 yaşındaki kız kardeşi, Kylie Jenner’dan! Evet yanlış okumadın sayın okuyucu, 21 yaşındaki bu genç arkadaş, kendi adıyla çıkardığı The Kylie Lip Kit isimli rujları sayesinde Mark Zuckerberg’i bile sollayarak genç milyonerler listesine ismini altın harflerle yazdırdı. Serveti ise 900 milyon değere ulaştı! Ablası Kim’i bile resmen 3’e katladı!

Gelelim “Keeping up with the Kardashians” isimli reality show programıyla tanıdığımız Kylie’nin haritasına. 10 Ağustos 1997 yılında California’da doğan Jenner’in Güneş’i Aslan burcunda. Satürn Koç’la yaptığı olumlu açı, ölçülü oranda risk alarak doğru girişimlerini yapmasını sağlıyor. Venüs’ünün Başak burcunda olması da yaptığı işi büyük oranda açıklıyor. Mükemmelliyetçi ruhu kadınların kusurlarını kapatacağı makyaj markasıyla ortaya çıkıyor, hata kabul etmeyen yapısıyla kozmetik malzemelerindeki en küçük detayı bile düşünüyor. Merkür’ünün Başak olması ise az maliyetle işleri nasıl bu kadar büyüttüğünü anlamamızı sağlıyor, ayrıyeten Kylie’ye analitik düşünme yeteneği veriyor.

Ve belki de en önemlisi, bütün bu işlerin altından kalkabilmesinin nedeni: Yükselen Oğlak! SEO burcu olarak bildiğimiz Oğlak, onun ablaları gibi televizyon yıldızı değil, iş kadını olması üzerinde büyük etkili. Forbes’e kapak olmasının da bir sebebi. E tabii şans gezegeni Jüpiter Kova olunca da sosyal medya konusu yeterince aydınlanıyor. Bunların yanında kariyer noktasının Mars’la birleşik Terazi’de olması, neden güzellik konusunda yatırım yaptığının cevabını veriyor. Son olarak Güneş’ten önce doğan gezegeni Satürn; iş hayatının daha tutarlı olmasını sağlayarak ona başarılı bir kurumsal hayatın kapılarını açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.