Metrobüse Binerken İçindeki Şeytanı Ortaya Çıkaran Burçlar!

İstanbul’un kaçınılmaz gerçeği: Metrobüs! İlk ve son duraklardan biniyorsan şanslısın. Mecidiyeköy ya da Zincirlikuyu’da aktarma yapıyorsan Allah yardımcın olsun! Daha önce bahsetmiştik metrobüse binmeyen burçlardan, bugünkü konumuz ise metrobüse binerken içinki şeytanı ortaya çıkaran burçlar! Yani itip kakarken birazcık dikkat etmen, belki de paşa paşa yer vermen gerekenler insanlar!

Koçlar!

Tabii metrobüse binerken kimsenin burcu alnında yazmıyor. Sen de yükleniyorsun bileğine, dalıyorsun araca etrafındakileri eze eze. Fakat fazlasıyla şanslı olmalısın. Niye mi? Baksana henüz bir Koç burcuna rastlamamışsın. Mücadele etmesini seven Koçlar, kendisini asla geri çekmez. Hiçbir konu üzerinde çok fazla düşünmez. Dolaysız davranır yani, nettir. Çatışmaktan kaçmaz, rekabetçi tavrını ortaya koymaktan kaçınmaz. Yapılan en küçük yanlışta sabır taşını çatlatır, çekinmeden yumruklarına davranır. Dikkat etmek lazım yani, bizden söylemesi!

Akrep!

Bakma öyle sakin, soğukkanlı göründüğüne. “Tersi pistir” lafı gayet net bir şekilde anlatır Akrebi. Cool görüntüsünün altında küçük bir psikopat yatar, yeri geldiğinde kasırga olur önüne geçeni yıkar. Hele bir dokunmaya kalk metrobüse binerken, gör bakalım sonun ne olacak. Önünde iki seçenek çıkabilir, Akrep’in stratejisini yükselen burca göre biraz değişebilir. Belki egzoz dumanıyla boğar, belki soyacağına kadar çıkarır sinsi planlar kurar, acısını ileri bir tarihte, hiç haberin olmadığın bir anda alır.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.