Mesajlaşırken Google Açtıran Burçlar

Şöyle sıkılmadan saatlerce sohbet edilecek kimse kalmadı ki… Herkes aynı kitapları okuyor, aynı dizileri izliyor, aynı postları paylaşıyor. “Aa evet ben de gördüm” temalı cümleler bir kez kurulmaya görsün, o mesajlaşmadan bir daha hayır gelmiyor. Dememiz o ki, maharet yazışırken Google açtırabilmekte! Hiç bilinmeyenden bahseden, hiçbir yerde görülmemiş öneriler sunan ya da ufku iki katına çıkaran şeylerden söz eden biri, şüphe yok ki flörtözlük müessesinin yıldızı olabilir. Onlar kimler mi? Sürekli bir şeyleri araştıran, yeniliklerin peşinde koşan, renkli ruhlar… Sence hangi burçtanlar?

Sanal Alemin Piri İkizler

Sanal alemde yazışarak ilişki kurma noktasında hiçbir burç İkizlerin eline su dökemez desek yeri. O tatlı sohbeti, her şeyden haberi olması, birbirinden ilginç konularda uzmanlaşması… Onlara kim hayır diyebilir ki? Yazıştığı herkesin çaktırmasa bile neden bahsettiklerini anlamak için Google’da gezindiği garanti! İletişim onlardan sorulur, aksine iddia edebilmek mümkün değil.

Yürüyen Ansiklopedi Yay

Hani derler ya “Çok okuyan mı bilir, çok gezen mi?” diye. Yaylar için her ikisi de geçerli! Dünya kazan onlar kepçe gezdikleri yetmiyormuş gibi okuyup çizdikleriyle ansiklopedi dolduracak kadar bilgiye sahipler denebilir. Yazıştığı insanların sıkça kullandığı şaşkınlık emojisi de bunun bir göstergesi. Mesajlaşmaların sonu nereye varır bilinmez ama herkesin ağzını açık bırakacağı kesin.

Entelektüelliğin Kitabını Yazan Kova

Google, halt etmiş Kovaların yanında! Bir insan her konuda mı fikir sahibi olur? Kovaysa olur, o derece. Okunmadık makale, izlenmedik bir belgesel bırakmayan bir burçtan söz ediyoruz en nihayetinde. Entelektüel muhabbetlerine eşlik edebilmek için de kişide mutlaka bir temel olması gerekli. Yoksa karşısındaki insanın Google’ın derinliklerinde kaybolması işten bile değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.