Mesajlarına Geç Cevap Verildiği için Ayrılmayı Düşünebilecek 5 Burç!

Teknoloji geliştikçe ilişkiler bundan iyi mi etkileniyor kötü mü etkileniyor bilemiyoruz. Tek bildiğimiz suların durmadan bulanıklaşıyor olduğu. İletişim için yeni yollar bulunması, bazı durumlarda hem tarafların özgürlüğünü kısıtlıyor hem de çoğu zaman yanlış anlaşılmalara neden oluyor. Ele alacağımız konu biraz bununla alakalı. Teknolojinin gelişimi ve mesaj uygulamalarının çeşitlenmesi nedeniyle her an herkesten haberdar olabiliyoruz. Ama bir an, ufak bir an geri dönüş alamadığımızda bazılarımız kelimenin tam anlamıyla çıldırabiliyor! Elde olmayan nedenlerden dolayı cevap verilemediğinde, karşıdaki kişi farklı düşüncelere girebiliyor. Bazen ortaya çok alakasız ve komik senaryolar çıksa da kalan zamanda oldukça can sıkıcı hale dönüşebiliyor. Hele de bahsettiğimiz ilişkiler, sevgililik gibi duygusal ilişkilerse! Bu içeriğimizde, mesajına geç cevap verilirse çılgınca fikirlere kapılıp ayrılmayı bile düşünebilecek kapasitedeki burçları inceleyeceğiz. Hazırsan, başlıyoruz.

Kıskanç Boğa Burçları

Sabit ve sadık Boğa burçları, kendilerince oldukça istikrarlı ve sistemlidir. Yapılması gerekeni her zaman yapar. Boğa burçları bir mesaj geldiği anda, işlerini güçlerini bırakıp cevap verir. Aksini düşünmez. Çünkü onlara göre, yapılması gereken şey budur. Ancak işler tersine döndüğünde onların mesajına anında cevap gelmezse bu durumdan hoşlanmazlar. Dikkatlerini çekecek kadar tekrarlayan bir duruma dönüşürse de bunu inada bindirebilir ve sonunda ayrılmak isteyebilirler.

Alıngan Yengeç Burçları

Yengeç burçlarının en bilindik özelliği nedir desek, sayacağın ilk üç özelliğin içinde alınganlığı mutlaka yer bulacaktır. Çünkü Yengeç burçlarının özü böyledir. Onlar, Zodyak’ın en duygusalları oldukları için mesajlarına geç cevap verildiğinde artık sevilmediklerini, değer görmediklerini, önemsenmediklerini düşünmeye başlarlar bile. Bu durumu da bol bol trip atarak göstermek dışında pek de yöntem bilmezler. Duyguları her yönden harekete geçeceği için sıraya koyamazlar, onlarla baş edemezler ve sonunda ayrılmak isteyebilirler.

İlgiye Doymayan Aslan Burçları

Aramızda Aslan burcu insanlarının egoist olduğunu bilmeyen yoktur. Bu nedenle Aslan burcu olan birine ne kadar çok ilgi gösterirsen, ondan o kadar fazla verim alabilirsin. Ama biraz da olsa uzaklaşırsan onu kaybetme riski ile karşı karşıya kalırsın. Mesajlaşmalarında da durum aynen böyledir. Mesajlarına geç cevap verirsen, Aslan burcu ilgisiz kaldığını düşünebilir ve sonunda ayrılmak isteyebilirler.

Zaman Konusunun En Hassası Başak Burçları

Başak burçları için zaman çok kıymetlidir. Onların tüm günleri programlıdır. Neye ne kadar vakit ayıracakları, kimi zaman günler öncesinden bellidir. Bu nedenle asla programının dışına çıkılmasından hoşlanmazlar. Hal böyleyken, sana ayırdığı zamanda sen de ona vakit ayırmazsan, çatışma yaşamaya başlarsınız. O, oradayken sen orada değilsen Başak burcu anlaşamayacağınızı düşünür ve sonunda ayrılmak isteyebilir.

Kuralcı Oğlak Burçları

Katı Oğlak burcu insanları, her konuda oldukça dikkatlidir. Bu burcun insanları dakiktir, zamanı çok iyi yönetir; gelenekseldir, kimi prensiplerinden asla ödün vermez. Kurallar, onların kırmızı çizgisidir. Birlikte oldukları insanların da bu kurallara saygılı olmasını ve uymasını ister. Aksi takdirde ayrılmak isteyebilir.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.