Merve Boluğur ve Hakan Sabancı’nın Aşk Uyumu Kaç Çıktı?

Biri Türkiye’de kırmızı rujun temsilcisi, diğeri köklü bir ailenin sosyetik bireylerinden biri. Eylül 2017’de Murat Dalkılıç’la olan evliliğini bitiren Merve Boluğur’un adını son zamanlarda daha çok saçlarıyla, boşanmasıyla, çıkardığı markasıyla, tanıtıma götürdüğü pos makinasıyla duyduk. Hakan Sabancı ise küçük yaşına rağmen sanki hep magazin sayfalarının bir köşesindeydi, değil mi? Aslışah Alkoçlar, Didem Soydan, Eliz Sakuçoğlu, Serenay Aktaş, Irmak Atuk, Hadise ve yerli yabancı birçok model… Pek de absürd bir durum değil tabi, tipi yerinde, parası cebinde, ailesi arkasında biri. Tam bir beyaz atlı prens değil mi? Yoksa Instagram’da neden 240 bin kişi takip etsin?

Konumuz ise bu ikilinin geçen günlerde Bodrum’da sabaha kadar birlikte dans ettikleri, yakınlaştıkları iddiası. Aslında Merve Boluğur’un paylaştığı fotoğraftan sonra konu iddia olmaktan çıktı, aşk uyumlarını incelememize kadar vardı. Kendisinden 4 yaş küçük olan Hakan Sabancı’nın daha önceden giyip fotoğrafını paylaştığı bir tişörtle poz veren Merve Boluğur, çektiği kareyi Instagram hesabına yükledi. Tabii ortalık bir anda alevlendi. Bsedilen tişörtün dünyada sadece bir tane üretildiğini sanmıyoruz tabii, ama işin tesadüf olma kısmını da sorguluyoruz herkes gibi. Önce Bodrum, manşetler ve aynı tişörtle çekilmiş bir fotoğraf. Sanki inceden bir mesaj verilmeye çalışılıyor gibi bir hava sevmediniz mi siz de?

Gelelim ikilinin aşk uyumlarına. Kova burcu olan Hakan Sabancı ve Başak burcu olan Merve Boluğurîn çok fazla ortak noktalarının bulunmadığı aşikar. Fakat aralarında güçlü bir çekim de var. Zıt yönleri ilişkiye heyecan katıyor, aşk uyumları 6 çıkıyor. Ancak uzun soluklu olur mu sorusunun yanıtı ise biraz şaşırtıyor. Haritalarında birbirlerinin hayatlarını zorlaştıran etkileşimlere  sahip bu iki ismin ilişkileri pek gelecek vadetmiyor. Uzun soluklu ilişki yaşama potansiyelleri sadece 2 puan çıkıyor ve beraberlikleri inceldiği yerden kopuyor. Sen de eşinle, sevgilinle ya da hoşlandığın kişiyle arandaki aşk uyumuna bakmak istersen ücretsiz olarak Moyra’yı indirebilir, merak ettiğin her şeyin yanıtını tek tuşla öğrenebilirsin. Unutma, Moyra bilir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.