Meghan Markle’ın Venüs Burcunun Başak Olduğunun 4 Kanıtı        

Birleşik Krallık’ın son gelini olan Meghan Markle, ailenin en fazla gözlemlenen üyesi olarak gösterilebilir. Kuralcı ve baskın karakteriyle bilinen genç kadın, her yönüyle medyaya malzeme oluyor. Kendine has prensipleri zaman zaman Kraliçe Elizabeth’in kurallarıyla çelişiyor. Birçok kişisel özelliği doğum haritasındaki etkilerden kaynaklanıyor. Markle’ın Venüs burcunun Başak olduğunu kanıtlayan dört özelliğini inceledik.

1- Aşkta Seçiciliği

Geçmişte ABD’li bir oyuncu olan Meghan Markle’ı Prens Harry’nin büyük aşkla sevdiği kadın olarak tanıdı tüm dünya. Çift, evlendikten sonra kamuoyunda daha fazla tanındı genç kadın. Onun aşka bakış açısını Venüs burcunun Başak’ta konumlanmasıyla açıklayabiliriz. İlişkiler konusunda oldukça seçici olan Markle, aşkta doğru insanı uzun süre bulamamış. Muhtemelen adaylarına çok fazla kusur bulduğu içim mükemmele en yakın eş adayını arayıp nihayet Prens bulmuş. 30’lu yaşlarının sonlarında kalbinin sahibi Prens Harry olurken mutlu sona ulaşmış.

2- Eleştirelliği

Sussuex Düşesi huzursuz ve eleştirel yönüyle biliniyor. Söylenenlere göre Buckingham Sarayı’na yeni gelin geldiği dönemde çalışanlara kök söktürmüş, pişirilen yemekleri sürekli eleştirip memnuniyetsizliğini dile getirirmiş. Hatta aşçılar sonunda dayanamayıp görevi bırakmış. Kensington Sarayı’na taşındıktan bir süre sonra Windsor Şatosu’na geçmek istemiş. Yeni evin tadilatından memnun kalmadığı için ise uzun bir ihtiyaç listesiyle çalışanları epey bir süre yormuş. Ayrıca oğlu Archie için tuttuğu dadıları beğenmeyip iki ayda üç kez bakıcı değiştirmiş.

3- Giyim Tarzı

Düşes, tüm dünyanın gözü önünde biri olarak giyim tarzına fazlasıyla önem veriyor. Öncelikle hanedan kuralları çerçevesinde bir gardırop hazırlatıyor. Başakta konumlanan Venüs yönlendirmesiyle abartıyı veya gösterişi pek sevmiyor.  Sade, koyu ve dikkat çekmeyen parçaları tercih ediyor. Klasik bir tarzı olup spor veya sıra dışı modelleri seçmiyor. Meghan Markle’ın öne çıkan bir özelliği de titizliği. Kıyafetlerinin hiçbir detayını atlamaksızın üzerinde sökük, leke veya buruşukluk olmamasına özen gösteriyor.

4- Sağlık Takıntısı

Yediğine içtiğine son derece özen gösteren Sussex Düşesi, sağlık takıntısı yüzünden zararlı gıdaları tüketmiyor. Hatta kamuoyuna yansıyan bilgilere göre eşi Harry’nin beslenme alışkanlığına da müdahale etmiş. Alkol ve katkı maddeli ürünleri tüketmesini yasaklamış. Eşine söz veren Harry de daha sağlıklı beslenmeye başlamış. Markle, oğlu Archie ile oturacakları yeni evlerinde duvar boyalarını organik ve vegan malzemeden seçmiş. Ayrıca beden sağlığı için yoga, pilates gibi sporları yapmayı ihmal etmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.