Maymun İştahlı İki Burç!

İlişkilerinde tutarlı biri misin? Ya da arkadaş çevreni çok sık değiştirir misin? Hatta olayı biraz daha basitleştirelim. Yemek siparişi verirken saatlerce düşünür müsün? Aniden karar değiştirip son dakika golleri atmayı sever misin? Ya da kimseye “hayır” diyemediğin için iki arada bir derede kalmayı mı tercih edersin. Doğum haritanda Terazi ya da İkizler olmadığına ne kadar eminsin?

İkizler

Konumuz maymun iştahlı burçlar. Yani sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün bir şeyi, yarın başka bir şeyi beğenme huyunda olan, hevesi çabuk geçen insanlar. Tıpkı İkizler gibi senin anlayacağın. Neden mi? İkizler burcu, karar verme konusunda 4 yaşında ne istediğini bilmeyen bir çocuktan farksızdır. Elma şekeri mi hamburger mi? Tabi cevap hazır: Ne yardan vazgeçerim ne serden, ikisini de isterim ben! E tabii biliyor kendini, birinciyi seçse aklı ikincide kalacak, ikinciyi seçse rüyalarında birincisi canlanacak. Değişim işini biraz abartan İkizler, maymun iştahlılık konusunda ansiklopedi yazacak.

Terazi

Orta yolu bulacağım derken arada kalan birini düşünün. Kimsenin kalbini kırmak istemeyen, kendisinden taviz veren, ince düşünen fakat yine de derin ilişkiler yürütemeyen. Hah işte Terazi o Terazi! Karar vermekte zorlanır, günün dörtte üçünü Araf’ta geçirir. Başına ne gelirse iyi niyetinden gelir. Bulunduğu ortama göre şekil değiştirir, sonra oturup kara kara ne yapacağım diye düşünür. Hava grubundan ne de olsa. Maymun iştahlı sonuçta!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.