Masterchef’e Katıldığı Gibi Elenecek Olan Burçları Açıklıyoruz!

Son günlerde ekranlarımız, bağımlısı olduğumuz yarışma programları ile doldu. Bu programlardan biri olan Masterchef Türkiye de yeni bölümleriyle bomba gibi geri döndü. Hal böyle olunca biz de evlerimize konuk olan bu programla ilgili bir içerik yazmak istedik. Kendimizi burçların bu yarışma programına katıldığı bir evreni hayal ederken bulduk. Masterchef’e katıldığı gibi elenecek, ilerleyemeyecek burçları seçtik ve onları senin için yazdık. Şimdi gel, hangi burçların Masterchef’ girişleriyle çıkışları bir olacakmış beraberce bakalım!

Dikkatsiz Yay Burçları

Maceraya atılmayı ve yolculuğu seven Yay burçları, kendilerini Masterchef yarışmasına da maceraperest bir şekilde atarlar. Masterchef’e girdikleri andan itibaren de yapıları gereği dikkatsiz ve savruk davranmaya başlarlar. İddialarında abartılı olurlar ve gereksiz yere fazlaca risk alırlar. Farkında olmadan tarifleri eksik uygulayarak, malzemeleri yanlış kullanırlar. Balıkta kılçık bırakmak, ıspanağı temiz ayıklayamamak gibi baştan savma davranışları, disiplinsizlikleri ile birleştiğinde jürilerin ilk fırsatta onları dışarıda bırakması işten bile değil!

Kafası Dağınık Balık Burçları

Yaratıcı Balık burçları, marifetli oldukları kadar da hayalperesttirler. Bu yaratıcılık onların el becerisi gerektiren her alanda başarılı olmalarını sağlar ama bu hayalperestlik, kafalarının zaman zaman dalgın olmasına neden olur. Bu nedenle dalgın Balık burcu insanları Masterchef’e katıldıklarında farkında olmadan yapmaya niyetlendikleri tabak yerine, başka bir tarif uygulayarak bambaşka bir tabak yapabilirler ya da yemeklerini yakarak ortaya bir tabak çıkaramayabilirler. Jüri üyelerinin tariflerin dışına çıkıp buna müsaade edeceğini hiç sanmıyoruz!

Şovunu Yapmaya Gelen Aslan Burçları

Eğlenceli ve oyuncu halleriyle, yerleri tam da şov dünyası olan Aslan burçları, Masterchef yarışmasına zaten yemek yapmak için değil şovlarını yapmak ve kendilerini göstermek için katılmışlardır. Bu nedenle katıldıkları bölüm boyunca gerek kameralara oynarlar, gerek şovlarını yaparlar ama kesinlikle yemek yapmazlar. Zaten yemek yapmaya ve ellerini sıcak sudan soğuk suya sokmaya üşeneceklerdir.

Geveze İkizler Burçları

İlgisi çabuk dağılan, çabuk karar değiştiren İkizler burcu insanları, Masterchef stüdyosuna adımlarını attıkları anda yarışmayla ilgili hevesleri çoktan kaçmış olacaktır. Yemek yapıp diğer yarışmacılarla yarışmak yerine jürilerle, diğer yarışmacılarla hatta set ekibiyle konuşup kaynaşmaya başlayacaklardır. Sosyalleşmek onlar için çok önemli olduğundan, en bilindik özellikleri gevezelik olduğundan yemek yapmak yerine konuşmaya dalacaklar ve en kısa sürede yarışmaya veda edeceklerdir.

Çekici Terazi Burçları

Kibar ve şık Terazi burcu insanları, Masterchef’e katıldıklarında yarıştırdıkları şey yemekleri olmayacaktır. Onlar, kendilerini ve kişiliklerini yarıştıracaklar ve etkileyici auraları ile jüriyi etkilemeye çalışacaklardır. Sosyal olmaları sayesinde tüm jüri üyeleriyle iyi bir ilişki kuracak, uyumlu olmaları sayesinde beğenilerini kazanacak ve zarif olmaları sayesinde centilmenlikleri ile ilgi çekeceklerdir. Ancak imajına ve başkalarının hakkında ne düşündüğüne aşırı önem veren Terazi burçları, malzemeler ve yemek konusunda aynı hassasiyeti göstermeyecekler ve bu da onların en kısa sürede elenmesine neden olacaktır.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.