Mars Aslan Burcunda – Alemin Kralı Sensin!

Cesaret, atılganlık ve hayat enerjisi ile dolu, savaşçı ruhlu Mars, bugün itibariyle göklerin kralı Aslan burcuna geçiş yapıyor. Mars, bir buçuk ay süreyle buradaki yolculuğunu sürdürecek. Savaşçı ve atılgan Mars; güçlü, sıcakkanlı, asil Aslan’ın mücadeleci ve maceracı tavrını daha da güçlendirecektir. Bu dönemde tüm dünya senin için adeta maceradan maceraya koştuğun kocaman bir oyun alanına dönüşebilir.

Hayat enerjin sanki sonsuz bir şelaleymiş gibi akar da akar. Aşk, para, iş hayatında risk almayan kahraman olamaz der, sonunu düşünmeden harekete geçersin. Kayıplar seni yıldıramaz, kaybetmeden kazanılmaz diye düşünürsün.

Kararlılık ve cesaret yönünden hiç eksiğin yoktur, hatta fazlan vardır. Bu dönemde seninle gireceği bir mücadeleden galip çıkacak birini bulmak zordur. Açık konuşursun, iki yüzlülük asla sana göre değildir. Sevdiklerini korur, kollar, onlara sahip çıkarsın.  Mars Aslan burcundayken çevrendekileri kanatlarının altına alıp onlara yön göstermek ve öğretmen rolü üstlenmek de mümkündür.

Ancak, her iyinin bir de kötü tarafı olduğunu göz ardı etmemek gerekir. Eğer Aslan’ın kibrine kapılıp doğruları yalnız ben bilirim tavrını benimsersen, o zaman yol gösterici öğretmen rolünden despotluk mevkiine ışık hızında geçiş yaparsın. Mars’ın doğasında var olan savaşçılık, Aslan’ın ateşiyle harlanıp saldırganlığa dönüşebilir. Aslanın gururu, öfkeni körükleyebilir. Bu nedenle her zaman haklı olamayacağını kabullenip objektifliğini korumaya çalışmanda büyük yarar var.

Yeteneklerinle, performansınla parlaman gereken bir dönemdesin. Şu anda bulunduğundan çok daha iyi bir konuma gelebilir, takdir görebilir, terfi edebilirsin. Hayat bir tiyatro sahnesiyse, önümüzdeki bir buçuk ay boyunca bu sahnenin yıldızı sensin.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.