Magazin Gündemine Damga Vuran Ünlü Burçlar

Sosyal medyanın da etkisiyle magazin dünyasına ilişkin çok fazla haber yapılıyor ve gündem çok çabuk değişiyor. Instagram kullanıcılarının haberleri çok fazla irdeleyip bilirkişi edasıyla beyin fırtınası yapması ise meseleleri iyice dallanıp budaklandırıyor. Geçtiğimiz günlerde genelde kavga ve polemiğe dayalı magazin haberlerine tanık olduk. Ünlüler dünyasında bu defa en fazla Oğlak ve Boğa burçlarının haberleri öne çıktı.

Berkay (Oğlak)

Son dönemin başarılı şarkıcılarından Berkay, futbolcu Arda Turan ile sert bir kavgaya tutuştu. Olayın sebebi ünlü futbolcunun skandal bir davranışta bulunmasıydı. Berkay ve eşi Özlem Ada Şahin, Emirgan’da bir mekâna gitmişti. Dedikodulara göre aynı yerde bulunan Arda Turan ve şarkıcının eşi arasında tatsız bir konuşma yaşanmış, Turan’ın sözlerini duyan Berkay ise eşini eve göndereceğini söyleyerek futbolcuyla konuşmaya karar vermişti. Sözlü tartışma fiziksel bir boyut kazandı, Arda Turan’dan yumruk yiyen Berkay hastaneye götürüldü.

Olay sonrası Arda Turan kamuoyundan büyük tepki gördü. Berkay bir Oğlak burcu mensubu olarak özel yaşamında belli prensipleri doğrultusunda hareket ediyor. Bu olayda sorumluluk duygusu ve geleneksel tarafının güdüsüyle davranması şaşırtıcı değil. Kova burcu olan Arda Turan’ın ise böyle bir skandala karışmasını ise son zamanlarda Güneş burcunu zorlayan gökyüzü hareketlerine yoruyoruz.

Selena Gomez (Yengeç)

Amerikan müziğinin genç ismi yakın zamanda zor günler geçirerek hastaneye yatırıldı. Sebebi özel yaşamıyla ilişkilendiriliyor. Malum uzatmalı sevgilisi Justin Bieber, Hailey Baldwin ile tutkulu bir aşka yelken açtı. Konuyla ilgili fikri sorulan Selena onları umursamadığını belirtmişti ancak yakın zamanda çiftin evleneceği konuşulmaya başladı. Ne olduysa bundan sonra oldu, Selena, Bieber’i kaybetmenin üzüntüsü yüzünden psikolojik tedavi görmeye başladı. Geçen yıl böbrek nakli olan şarkıcının bununla alakalı yan etkilerin moral bozukluğuyla birleşmesinin sonucu bu hale geldiği de konuşuluyor.

Bazı kaynaklar da Selena Gomez’in daha önce de psikolojik tedavi gördüğünü iddia ediyor. Justin için terk ettiği eski sevgilisi Weeknd’in, Bella Hadid ile tekrar bir araya gelmesi de genç şarkıcı için adeta bir çifte darbe gibi oldu. Yengeç burçlarının yaşadığı ruhsal çöküntüler fiziksel hastalıklara sebep olabildiğini biliyoruz. Selena Gomez, göründüğünden çok daha hassas bir yapıya sahip. Burcunun kırılganlığı ve geçmişi kolay unutamayan yapısıyla Justin’in yeni hayatını kabullenemiyor. Neyse ki, vicdanlı ve duygusal bir Balık burcu olan Bieber, genç kadının rahatsızlığını öğrenince hastaneye ziyarete gitmiş. Selena’nın tez zamanda şifa bulması dileğiyle…

Sinan Akçıl (Boğa)

Pop müziğinin sansasyonel ünlülerinden Sinan Akçıl oyuncu Sermiyan Midyat ile ilginç bir kavgaya imza attı. Olay şöyle gelişti: Özel bir gecede ünlü oyuncu ile tesadüfen aynı masada oturuyordu. Magazin gazetecilerine konuşmayı seven Akçıl masasına gelen muhabirlere yine uzun uzun demeçler veriyordu. Konuşması bitmesine rağmen habercilere pozlar verdi, gazeteciler de masadan ayrılmadı. Bu durumdan sıkılan Sermiyan Midyat ise masada rahat rahat oturamadıklarını söyleyerek magazin muhabirlerinin gitmesi istediğini belirtti. Sinan Akçıl’ın da bu duruma tepki vermesi üzerine, önce sözlü atışma şeklinde başlayan kavga, tarafların birbirlerine çatal fırlatmasına kadar ilerledi. Boğa burcu olan Sinan Akçıl, Ay burcunun Koç olmasından mütevellit zaman zaman ani ve sinirli tepkiler verebiliyor. Ayrıca, son zamanlardaki gökyüzü hareketlerinin de onu zorladığını unutmamak lazım.

Sema Keçik (Oğlak)

Magazin gündemine damga vuran bir diğer ünlü isim de oyuncu Sema Keçik oldu. Kendisinden 25 yaş genç meslektaşı Halil İbrahim Kurum ile aşk yaşaması çok konuşuldu. Birlikte çıktıkları gezlerin fotoğrafları sosyal medyada ve haber sitelerinde yer aldı, üstüne olumlu-olumsuz çok fazla yorum yapıldı. Sema Hanım “Muhteşem Yüzyıl” dizisindeki otoriter ve ağırbaşlı Daye Hatun rolüyle tanındı. Karakteri öyle inandırıcı canlandırdı ki saray kadınlarının otoriter kimliğini çok başarılı yansıttı. Burcuna bakılırsa gerçek yaşamında da ağırbaşlı bir tarafı var. İsteği dışında kamuoyuna yansıyan bu aşkı saymazsak magazin gündemini meşgul etmekten hoşlanmıyor. Haber yapıldıktan sonra herhangi bir açıklama yapacağı takdirde olayın dallanıp budaklanacağını düşünecek kadar akıllı. Oğlak burcunun ciddiyetiyle suskun kalmayı tercih etti ve haberin mesleğinin önüne geçmesini engelledi.

Demet Akalın (Boğa)

Habercilerin yoğun ilgi gösterdiği ünlü şarkıcı yine sansasyonel özel hayatıyla ilgili gündeme geldi. Demet Akalın, mutlu bir evliliği olmasına rağmen, eşinin uzun süredir biriken borçları yüzünden mecburen evliliğini sonlandırmıştı. Boşanma sonrası zor günler geçirince arayıp sormayan arkadaşlarına tepki gösterdi. Bu dönemde Gülben Ergen kendisine ulaşarak teselli etti ve böylece barışmaya vesile yarattı. Yükseleni burcu Terazi olan Akalın da yelkenleri suya indirdi ve ikilinin arası düzeldi. Bunu öğrenen Ergen’in baş düşmanı Seren Serengil de yakın arkadaşı Akalın’la konuşmama kararı aldı. Barışma sonrası Ergen ve Akalın, birlikte sahnede şarkı söylemeleri üzerine, bu defa da iki şarkıcının ortak düşmanı Yeşim Salkım, “Siz birbirinizin arkasından konuşup nasıl aynı masada oturuyorsunuz.” şeklinde tepki verdi. Bu dörtlünün ilişkileri o kadar sık değişiyor ki hayranları en son kim kiminle küstü, kiminle yakınlaştı takip etmekte zorlanır oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.