Magazin Bağımlısı Burçları Açıklıyoruz!

Yaz gelince, karpuz peynir ekmek gibi bir anda hayatımıza giren magazin programlarını da izlemekten kendimizi alamıyoruz. Kim, kiminle, ne zaman, nerede, ne yapmış, cemiyet hayatındaki insanlar gittikleri davetlerde neler giymiş, kim kimin yüreğini hoplatmış, kim ne kadar mal varlığına sahip, kim eşini aldatmış, kim sevgilisinden ayrılmış, kim evliliğini bitirmek üzere ya da kim bebek sahibi olacak gibi soruların cevaplarını merak etsen de etmesen de bir şekilde kendini bu programları izlerken buluyor olabilirsin. Ya da gerçekten bu konulara merak duyuyor olabilirsin ya da basitçe bu programlar ilgini çekiyor da olabilir. Şimdi gel beraberce hangi burç daha meraklıymış onu görelim. İşte yazın bir yandan çekirdek çitlerken bir yandan magazin programlarına kitlenen burçlar! Bakalım aralarında sen de var mısın?

İkizler Burcu: Merakını Doyurmayı Sever

İkizler burcu insanını her zaman dedikoduya olan yatkınlığı ile biliriz. Bu da doğru olmayan bir İkizler burcu özelliği değil tabii. Canlı kanlı, hareketli bir İkizler burcu insanı, bir konu hakkında merak duyuyorsa onu gidermek için canını bile verebilir. Bilgi toplamayı seven, her konuya hâkim olmak isteyen, araştırma yapmaktan büyük keyif alan, kim kiminle nerede ne yapmış bunu bilmeyi çok umursayan İkizler burcu sadece yazları değil, yıl boyunca magazin programlarını izlemeyi kendine adet edinir. En yeni mekânları, en güzel gece klüplerini, en keyifli mutfakları öğrenmek istiyorsan, mutlaka en yakınındaki İkizler burcuna sormalısın!

Aslan Burcu: Renkli Hayatları Sever

Bize cemiyet hayatını ve cemiyet hayatının rengarenk dünyasını sorarsan, aklımıza ilk olarak Aslan burcu insanları gelir. Şatafatı seven Aslan burcu insanlarının magazin programlarını takip etmesi kadar normal bir şey olamaz. Kim ne giymiş, en klas mekânlar neresiymiş, bu yıl en gözde tatil beldesi hangisi olacakmış gibi soruların ya da hangi galada nasıl bir olay olmuş, kim ne ödül almış, nasıl bir ödül konuşması yapmış, takıları elbiseleri kim tasarlamış, gecede hazır bulunanlar arasından en şık kadın ya da en rüküş erkek kim olmuş bunların cevabını en iyi bir Aslan burcundan alabilirsin. Renkli hayatlar, renkli Aslan burcundan sorulur!

Terazi Burcu: Dedikodu Sever

İnsanları dinlemeyi önemseyen, yargılamaktan uzak kalmayı tercih eden Terazi burcu insanının bunlara bağlı bir diğer özelliği de dedikoduyu sevmesidir. Etrafındaki her dedikoduyu bildiği için kendisini magazin âleminin kucağına bırakmakta pek geç kalmaz. Hangi ünlü eşinin ailesi ile sorun yaşıyor, kim kimi aldatıyor, kim yeni evini nerede alıyor, kim nerede görüntüleniyor, kim en fazla nereye takılıyor, kim aslında dost görünümlü düşman, bunların cevabını en net olarak Terazi burcundan alabilirsiniz. Bir Terazi burcu insanı, asla güzel bir dedikodu fırsatını kaçırmaz. Aksine onu değerlendirmeden bırakmaz!

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.