Maço Erkek Seven Kadın Tipleri Hangi Burçlara Ait!

Geçtiğimiz günlerde anket olarak paylaşmıştık. Kapına kamyon kamyon gül döken, akşam yemeklerini mum ışığı olmadan yemeyen, özel günlerin hepsini doğduğu tarih kadar iyi bilen romantik bir erkek mi? Yoksa masaya yumruğunu vuran, seni kanatları altına alan, hafif huysuz, biraz da arızalı bir tip mi? Aslında maço kelimesinin tam olarak bir karşılığı yok. Google’a sorduğunda iri yarı, kaba saba, görgüsüz, sert erkek tanımı karşımıza çıkıyor. Abartıya kaçmadığı taktirde girdiği bütün çevrelerde kabul görebiliyor. Peki hangi burçlar “bitter” olarak tabir edebileceğimiz bu erkek tipinden hoşlanma potansiyeli taşıyor?

Romantik mi maço mu? Oy vermek için tıkla!

Yengeç Kadını

Bakma sen Yengeç burcunun kırılgan olduğuna, alıngan tavırlarına. Sevdi mi tam sever, değer verdiği insan için ateşten gömlek giyer. Karşısında da kendisi gibi birini görmek ister. Sıkı sıkı saracak, kanatlarının altına alacak. Yeri geldiğinde kıskanacak, tek sözüyle kara bulutları dağıtacak. Tabii dozunu kaçırmayacak, durması gerektiği yerde duracak, birlikte olduğu kadına sevgisini ispatlayacak.

Koç Kadını

Doğuştan yürek yemiş Koç kadınının yanında Light Selami gibi bir erkek beklemiyorsun değil mi? Deli kelimesinin Zodyak’taki karşılığından bahsediyoruz burada. Yeri geldiğinde kafa kafaya verip inatlaşacak, yeri geldiğinde sonuna kadar yarışacak. Sevgilisine, eşine sahip çıkacak, bakışlarıyla konuşacak. Çatışmaktan, yüzleşmekten kaçmayacak, delikanlılığın kitabını yazacak. Ağzından yalan söz çıkmayacak, gücünü gören arkasına bakmadan kaçacak. Kaya gibi sert Koç kadınının yanında tırtıl gibi dolaşmayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.