Maaşı Alınca Bütün Parasını Gardıroba Yatıran Burçlar!

Yeni sezonu, indirimi, yazı, kışı, baharı, ihtiyacı, eksiği, güdüğü… Alışveriş yapmak isteyince bahanesi çok tabii. Peki ya ay sonuna kadar hayatta kalabilme ihtimali? Bazen canın sıkılır, değişiklik yapmak istersin, önce üstündekilerden başlayıp maaşı iki günde bitirirsin. Bazen indirim görürsün, hiç ihtiyacın olmadığı halde, sırf ucuz diye bütün dolabı yenilersin. Bazen de çok beğendiğin bir şeye denk gelirsin, “bir daha mı geleceğiz” dünyaya diyerek kredi kartına yüklenirsin. Sonra gelsin sayfa sayfa ekstreler, bir sonraki maaş gününü beklediğin bitmek tükenmeyen günler. E hani 36 taksit yaptırmışsın? Yüzde 50 indirimle almıştın?

Moda İkonu Terazi

Ne kadar çevre, o kadar elbise. Terazi’nin evde durduğu mu var? Pijamalarını altına çeksin, ayaklarını uzatıp televizyon seyretsin. Brunch’ı, event’i, yemeği, partisi derken her gittiği yere ayrı bir kombin şart tabii. O da ne yapsın? Günün üçte ikisinde az önce saydığımız yerlerde, geri kalanında ise AVM’lerde. Tamam dış görünüşüne özen gösteriyor, paspal paspal ortalıkta dolaşmak istemiyor. Fakat bizce ayarı biraz fazla kaçırıyor. Onun bunun görüşünü çok fazla umursadığı için bütün parasını gardıroba yatırıyor.

Gösterişi Seven Aslan

Kendisine son derece güveniyor, girdiği her ortamda dikkat çekiyor. Tamam öz güven dediğimiz şey biraz içten geliyor fakat görsellik de bunu son derece destekliyor. E burnu havada Aslan burcu da bunu gayet iyi biliyor. Gold’ları, parıltılı kumaşları seçiyor, tepeden tırnağa ışıl ışıl giyiniyor. Saçlarını savurup bütün edasıyla yürüdüğünde ise işlem başarıyla tamamlanıyor. Tabii tüm bunlar öyle ucuza mal olmuyor. Yediğinden, içtiğinden, giydiğinden bir gram kısmayan cömert Aslan, elini cebine atıyor, nerede en pahalı parçalar var, hemen gidip satın alıyor. Bu da yaklaşık maaşının dört beş katına tekabül ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.