Libidosu Yüksek Burçları Anlatan 5 Seks İçerikli Sözcükten Hangisi Seninki?

Yıkılması zor bir tabu: Seks! Aslında nefes almak kadar insani bir ihtiyaç olan bu durum, neden böylesine abartılıyor, her konuşmada üstü kapatılmaya çalışılıyor, bilinmez. Sanki ortada yanlış bir şey, doğanın kanununa aykırı bir olay var. Öyle değil mi? Düşünsenize toplum içinde bir yerde cinsellikle ilgili bir konudan bahsediyorsunuz ki bu sağlık üzerine de olabilir. Hop herkesin bir anda yüzü kızarıyor, gözler kaçıştırılmaya başlanıyor. Oradan biri zart diye çıkıp konuyu değiştirmeye çalışıyor. Peki ama neden? Farklı bir zaman diliminde bu konuları tekrar konuşalım, şimdi ise libidosu yüksek burçları anlatan 5 seks temalı sözcüğü sayalım.

Spanish Fly

Dünyanın en etkili afrodizyaklarından biri olarak bilinen Spanish fly aslında yeşil renkli bir böcek cinsi. Bu böcek önce kurutulup toz haline getiriliyor, daha sonra alkolle karıştırılıyor. İdrar yollarını daha hassas bir hale getirerek cinsel yönden aşırı uyarılmaya neden oluyor. Erkeklerde ereksiyon süresini uzatıyor, kadınlarda ise cinsel isteği artırıyor. Sınırları zorlamadan, aşırıya kaçmadan hazzın doruklarında kamp kurmanızı sağlıyor. Sizce de biraz keyfine düşkün Boğaları yansıtmıyor mu?

Chocalate Seks

Fetiş, fantezi ve sınır ötesi! Aklınıza gelebilecek her türlü oyun chocalate seksin içinde yer alıyor. Seks oyuncakları, kırbaçlar ve daha neler neler! Ve tabii ki sahnenin başrollerindeki Akrepler! Uçlarda dolaşıyor, sınır tanımıyor, tutkulu tutkulu ortalıkta gezinirler. Soluğu hafif loş ışıklı şehvet kokan yatak odalarında alır, duygularını seks hayatıyla bütünleştirirler.

Tryseksual

Meraklı birisiniz değil mi? Her şeyi en az bir defa denemek için can atan Yaylar kadar isteklisiniz. Peki konu cinsellik olunca? Hala bu kadar cesaretli misiniz? Cevabınız evet ise tryseksual kelimesini geniş geniş üstünüze alınabilirsiniz. Çünkü siz hevesini kaybetmeyen, her şeyi keşfetmek isteyen, girişken birisiniz. Adından da anlaşılacağı gibi her şeye açık insanları tanımlayan tryseksual sözcüğünün hakkını fazlasıyla verirsiniz.

Femdom

Kondom değil femdom femdom! Yani female domination’ın kısaltması; kadın hakimiyeti! E hani kadın erkek eşitliği? O işler öyle olmuyormuş demek, bazı erkekler yatakta Koç kadını gibi güçlü, baskın yapıdaki insanları istiyormuş. Cinsellikte coşkuyu arttıracak, farklı fanteziler tattıracak birinin yolunu gözlüyormuş.

Pasties

Çıplaklık ya da hafif erotizm? Peki ya sizin tercihiniz? Doğallık ve sadelikten yanaysanız üstünüzdekileri yavaşta çıkartıp şifonyerin üstüne bırakabilirsiniz. Fakat dikkat çekmeyi seven, gösterişli bir Aslansanız pasties denilen bu göğüs bantlarını seve seve kullanırsınız.

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.