Lafını Esirgemeyen, Ağzına Geleni Söyleyen 3 Burç!

Belki yaptığınız hareketleri dışarıdaki bir göz gibi objektif olarak kestirmeniz pek mümkün değil. İnsanız sonuçta, kendimize toz kondurmak pek istemeyiz. Fakat etrafımızda olan bitene karşı en sert yüzümüzü gösterir, lafımızı esirgemeyiz. Peki ya siz? Hoşlanmadığınız bir durum karşısında tepkinizi nasıl belli edersiniz? Eser kükrer, laflarınızı patır patır döker misiniz? Yoksa kelimeleri cımbızla mı seçersiniz?

Ağzından Çıkanı Kulağı Duymayan Koç!

Eğer kendini de düşüncelerini de kontrol etme konusunda pek de yetenekli olmayan bir Koç burcuysanız, işiniz hem zor hem kolay. Tek kroşeyle tartışmayı bitirebilirsiniz fakat daha sonra başınız belaya girebilir! Sözlerinizi süzgeçten geçirmeden karşı tarafa aktarmak, tüm gücünüzle öfkenizi kusmak, boynuzlarınızla hedefe doğru koşmak, sizi biraz uğraştırabilir, canınızı sıkabilir.

Sözünü Sakınmayan Kova Burcu!

Hak, adalet, insan! Bu üç kavramın olduğu yerde Kova burcu hiç olmaz mı? Herhangi bir yanlış, haksızlık karşısında, sözünü bir gram sakınmayan bu arkadaşlar, düşüncelerini olduğu gibi iletir, fikirlerini sonuna kadar savunur. Geri adım atmadan karşısındakine meydan okur, insana doğru bildiği her şeyi unutturur!

Aklına Geleni Pat Diye Söyleyen Yay Burcu!

Biraz savruk, biraz başına buyruk! Evet evet, Yaylardan bahsediyoruz. Aklına geleni patır patır söyleyen Yayların zihinleri filtreden bir haber! Dobra dobra konuşmak deyiminin hakkını fazlasıyla verirler. Sonunun ne olacağını düşünmeden, bazen eser bazen gürler, karşısındakini iğnelerler!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.