İmtiyaz Sahibi / Grantee
Lutek Bilişim Hizmetleri ve Pazarlama Ltd. Şti.

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief
Birsu Erdoğan – birsue@askmoyra.com

Editörler / Editors
Burak Kazan – burakk@askmoyra.com
Elis Yurtsever – elisy@askmoyra.com
Levent Sevinç – levents@askmoyra.com

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
Furkan Lüleci – furkanl@askmoyra.com

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult
Sinem Karasu

Mali Müşavir / Financial Advisor
Hülya Avcı

Reklam / Advertise
Cihan Caner – cihanc@askmoyra.com
Levent Mahallesi, Karanfil Sokağı No:13
34330 İstanbul – Türkiye

YAZILIM ve SİSTEM YÖNETİMİ
Wordpress 4.7 altyapısı ile iMagazine teması