Kraliyet Bebeği ‘Asi Bir Kalbe’ ve ‘Windsor Markası’ Özelliklerine Sahip

Cambridge Dükü Prens William ve Düşes Kate Middleton’un heyecanla beklenen üçüncü bebekleri dünyaya geldi. Bir astroloğa göre bu bebeğin doğumu yıldızlara yazılmıştı bile…

23 Nisan’da Cambridge Düşesi Kate Middleton’un dünyaya getirdiği kraliyet bebeği, namı değer Prens Louis Arthur Charles, İngiltere’de tahtın beşinci varisi durumunda. Sabah 11:01’de dünyaya gelen bebeğin doğum günü ve saati astrolog Mirjam Schneider’e göre hiç de tesadüf değil.

Express.co.uk’a konuşan Schneider tarih ve saat konusunda aslında kraliyet ailesine özgü şaşırtıcı tesadüfler olduğunu ve hatta ‘Windsor markası’ şeklinde tanımladığı karakteristik özelliklerin görüldüğünü söylüyor.

Astrolojik haritayı inceleyen Schneider şöyle konuştu: ‘Cambridge Dükü ve Düşesi bugün üçüncü kez ebeveyn olmanın gururunu yaşadılar. Hiç de şaşırtıcı olmayan bir şekilde kraliyet bebeğinin doğum haritası Windsor markasına ait tüm astrolojik özellikleri taşıyor.

‘Öncelikle, saat 11:01’de doğan yeni prensin güneş burcu Boğa ve ay burcu Aslan. Bu büyük büyükannesi Kraliçe II. Elizabeth’in astrolojik kombinasyonuyla tıpatıp aynı.

‘Kız kardeşi Charlotte da bir Boğa ve ikisinin de yükselen burcu Yengeç!

‘Ailenin yeni üyesinin büyükbaba Prens Charles ile iyi anlaşacağını tahmin etmek hiç de zor değil – zira Prens Charles’ın da ay burcu Boğa ve yükseleni Aslan.

‘Tabii ki amcayı unutmamak lazım. Amcası Prens Harry’nin de ay burcu Boğa!’

Astrolog Schneider aynı zamanda kraliyet bebeğinin ‘asi bir kalbe’ sahip olduğunu söylüyor ve ‘modern fikirler’ öne sürmeye çalışacağını iddia ediyor. Schneider: ‘Uranüs pusuda beklerken tahtın beşinci varisi ‘asi bir kalbe’ sahip. Var olan kuralları zorlayacak ve gerekli görürse değişime gidilmesi için çaba harcayacak’ şeklinde konuştu.

‘Değer verilen gelenekleri korumak ve her şeyi istikrarlı ve sağlam tutmak iyi güzel de modern fikirlere geldiği zaman durağanlığa ve savunucu bir yaklaşım hoş görülmeyecektir.

‘Bu takımyıldızı olağandışı ve hatta devrimleri anımsatan hayati görevler arayışı içinde olma anlamı taşıyor. Ben kendi bildiğimi okurum ve kimsenin de beğenip beğenmemesi umurumda değil demek gibi bir nevi. Bu da yeni prensin hareketlerinde oldukça belli olacak.’

Mirjam Schneider ayrıca kraliyet bebeğinin dünyayı daha güzel bir yer haline getirmek için mücadele edeceğinin de altını çiziyor.

‘Kararlılık ve hedefler üzerinde keskin bir şekilde odaklanma durumu mevcut. Bu özellikler Yengeç tarafıyla da birleştiğinde tahtın beşinci varisi kuşkusuz oldukça geniş bir planda mutluluk yaratmakta uzman olacaktır’ şeklinde konuşuyor.

https://www.express.co.uk/news/royal/950210/royal-baby-latest-kate-middleton-birth-astrology-star-sign-queen

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir