Kova Kadınının Dolabında Olması Gereken 5 Parça

Döviz almış başını gitmiş, moraller bozuk, alışveriş sepetlerinin gözü yaşlı… Durumlar böyleyken krizi avantaja çevirmek yine senin elinde! Sezonun çiçekli böcekli büyüsüne bakılıp asla giymeyeceğin kıyafetlere dünyanın parasını vermek istemiyorsan sesimize kulak ver. Acil durumlardan gündelik kahve molalarına kadar her yerde hayatını kurtaracak, dolabında olmazsa olmaz parçalar hakkında konuşmamız gereken birkaç şey var. Rahat ol, yıldızlar senin için her şeyi çoktan düşünmüş bile.

Uçuş Uçuş Bir Elbise

Şanslısın, bu sene her yerde bu tarz elbiseler görüyoruz. Hatta bu sezon vitrinler çiçekli uçuş uçuş, adeta peri masallarından fırlamış gibi elbiselerle dolup taşıyor. Yani yapman gereken çok basit, sana uygun olduğunu düşündüğün bir tanesini alıp dolabının nadide parçaları arasına eklemek…. Hem özgür ruhunu böyle bir elbiseden başka daha güzel hangi kıyafet anlatabilir ki?

Canlı Renklerde Bir Bluz

Sıradan olmak seni lügatinde yok! Girdiğin ortamlarda hem kişiliğin hem de stilinle diğerlerinden ayrılman senin için çocuk oyuncağı. Tüm bu özelliklerini hesaba katınca karalar bağlayıp koyu koyu giyinmek olmaz. Bu yüzden eğlenceli ve arkadaş canlısı kişiliğini biraz daha belli etmek için canlı renklere yönelebilirsin. Hazır yaz da gelmişken bırak gardırobun sarılar, turuncular ve pembelerle dolsun.

Mom Jean

90’lar geri dönmüşken faydalanman gereken trendlerden biri de kesinlikle mom jeanler. İçinde hem özgür hissedecek hem de oldukça modern görüneceksin. Dikkat etmen gereken tek nokta kendine uygun olan kesimdeki bir modelini bulman. Unutma, her bedene uygun bir mom jean mutlaka vardır ve raflarda bir yerlerde sahibinin onu bulmasını bekliyordur!

Maksi Boy Etek

Özgürlüğe ve bağımsızlığa olan düşkünlüğün seni rahat kıyafetlerin yılmaz savunucusu haline getiriyor, bu doğru… Peki hem rahat ve salaş hem de şık olamayacağını nereden çıkarttın? Son birkaç yılın trendlerinden olan maksi boy etekleri pek çok farklı şekilde kombinleyebilirsin. Yüksel bel olanları basic kısa üstlerle kombinlerken, beyaz keten bir gömleği etek içine sokarak oldukça şık bir görünüm elde edeceğinden şüphen olmasın.

Sıra Dışı Takılar

Sen modaya uymaktan vazgeçeli çok oldu, çünkü modanın sana uyması çok daha kolay! Alışılagelmiş trendlerin dışına kendi çizginde çıkmayı çok sevdiğin için dolabının olmazsa olmaz parçalarından biri de birbirinden farklı ve herkesin bulamayacağı takılar, aksesuarlar olmalı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.