Kova Erkeğini Etkilemenin 7 Yolu

Bilindik ilişki rehberlerine aldanıp fiyasko yaşamak yerine, Kova ile yeni ve marjinal bir başlangıç yapmaya hazırsanız, başlıyoruz! Madem birlikteyiz, sosyal medya şifrelerin, yakın arkadaşlarının listesi, özel hayat mottoların, neredeymiş ev anahtarın derken, bir bakmışsınız ki kendi kendinize konuşuyorsunuz. Kova’nın olmayan ipini yakalamak için yorulmayın, gönlünüzü kaptırdığınız Kova erkeği henüz kuralları belirlenmemiş bir gezegenin ilk yerlisidir. Haliyle geleneksel yöntemleriniz bu türde işlemez. Hazırsanız Kova gezegenine yolculuğumuz başlıyor, uçuşumuz boyunca, kulaklarınızı dört açıp hiçbir şeye şaşırmayınız!

Baş Arkadaşı Ol!

Sıradanlık mı! Önce bu kelimeyi tüm notlarınızdan, hafızanızdan ve olası tüm yaşantılarınızdan söküp atın. Kova’nın arkadaş çevresinden, kimseye benzemeyen bir tavırla kolayca sıyrılın ve onun dikkatini çekin. Sevgili olmanın kısıtlayıcı ve sorumluluk gerektiren bilindik özelliklerini reddeden Kova, sıradan bir arkadaş olmayı sürdürebilme rahatlığı cebinde, en iyi arkadaşıyla biraz da sevişmek ister. Bu en iyi arkadaşı da çok rastlanır bir kimse olmasın yeter.

Barışçıl Ol!

Keşfetmeye, yeniliğe, heyecana sonuna kadar açtıkları kapılarının önünde kavga, gürültü ayıklayıcı bekçilerine aman takılmayın. Kova’nın hayatı evrensel enerjilerden, pozitif kaynaklardan beslenir. Geniş arkadaş kalabalığından sıyrılıp yerleştiğiniz Kova kalbi, itişmeye, çekişmeye gelmez, baypasa da Kova izin vermez, beklenmedik son yüzünüzü güldürmez. Özgürlüklerin sonsuza uzadığı ilişkinizde, çatışma kısıtlamayı getirir ki, Kova asla kısıtlanmaz.

Dert Ortağı Değil Yoldaşı Ol!

Ağlama duvarına çevirdiğiniz, beni korusun kollasın diye bodyguard’a benzettiğiniz, tüm kararlarımda yanımda olsun deyip yaşam koçu ilan ettiğiniz sevgilileriniz ile mutlu iseniz, hiç zahmet etmeyiniz buralar size göre değil! Ama eylemlerin aranan kanı benim, keşfetmek benim işim diyorsanız Kova’nın mutluluk gezegenine hoş geldiniz. Birlikte gideceğiniz bir miting, nesli tüketen karabatakları kurtarmak için yapacağınız bir eylem onunla geçireceğiniz romantik bir günün anahtarıdır. Pozitif enerji rezervlerine ve topluma katkınızdan dolayı teşekkür ederiz.

Sürprizlere Hazır Ol!

Sürpriz dediysek, gecenin körü uykunuzdan zıplatan serenatlardan, çiçek görünüp çelenk çıkan gösterişli hediyelerden değil, yakışıklı ve sakin duruşlu bir Kova erkeğinin içinden çıkan mizah ustasından, yatak kurnazından söz ediyoruz. Kısa bir sohbetin ardından, hayretlere kapıldığınız tuhaf fikirler tabi ki Kova erkeğinin ürünleridir. Yani gecenin sürprizi Kova erkeğinin ta kendisidir.

Anormal Lezzetlerle Doyur!

Fütüristtik zevklere sahip Kova, zamansız olan yaşantısında kendini henüz bilmediği bir gezegene hazırlıyor gibidir. Kendi zamanının yemeklerini sever ancak klasik görüntü ve isimleriyle değil. Onun haz kaynağı yemeğin kendisi değil, görüntüsü, ismi, cismidir. Klasik sebzeleri kullanmanızdan hoşlanacaktır ancak değişik şekillerde doğranmış, sıra dışı baharatlanmış ve abidik bir isimle yeniden adlandırılmışsa. Sıradan olmayan her şey, maymuncuk gibi Kova’nın tüm kapılarını açar. Bu düstur sadece yemek konusunda değil, birçok alanda rehberiniz olsun.

Kolay Lokma Olma!

Henüz fikrinizin dahi olmadığı hobileri, en ilginç bilgi dağarcığı ile Kova, sıradan ve kolay erişilebilir olana ilgi duymayacaktır. Kova için yeni bir bilgi gibi kapalı, zorlanacağı kadar akıl almaz, duymak isteyeceği kadar fısıltılı olun. Onu en çok aklınızla ve bilginizle etkilemeniz gerekiyor unutmayın! Henüz yüzey sıcaklığını bilmediği bu yeni gezegene iniş yapmak, uzay gemisiyle gelmek kadar heyecanlı ve zorlayıcı olsun.

Stilinle Diğerlerinden Ayrıl!

Çağın kıyafetleriyle, hem de en trend olanlarla tavlamaya çalışıyorsanız Kova’yı, üzgünüz görünmez kalırsınız. Ancak cins takılar, sıradan olmayan kıyafetler, saçlar ve tabi ki yenilikçi bir ruh ile Kova’nın ilgi alanına girebilirsiniz. Kaliteli kıyafetler sever ama bilindik anlamda gösterişten haz etmez. O henüz trend olmamış uyumu, henüz beğenilmemiş stili keşfetmek ister.

Son söz: Farklı olacağım derken yoldan çıkmaktan kaçınınız!

Bir Yorum Bırakın
 1. Dediğim dedik sabit fikirli kova erkeğini hayatınıza almak yapacağınız en büyük hatadır.!! (İkizler kadını)

 2. En zor evli kalınacak erkek Kova İnat sadece inatttttt = zorrrrrr… uzak durmak lazım. (BALIK KADINI )

 3. Çok zor anacım.ukalalığından usanır kapıdan kovarsın inadından gitmez. Kendine güvenmiyorsan girme hiç bu ilişkiye. Çok değişik sahiplenir, gözetir ama anlayamazsın. Garip tuhaflıkları var bu adamın. Bir aslan kadını olarak tam mütevazi olucam yine hükmediciliğe sürüklüyor beni. Doyurmuyor ilişki , hep ben çabalarım diyorsan hız kesmeden devam.

 4. İnsanı aptal eder ne gider ne varlığı bellidir evlenir 6 ay sonra boşanmak ister çok dengesiz bir yapısı vardır uzak durun kızlar (ben ise bi kova kadınıyım)
  🙂

 5. 3aydır birlikteyiz. Yengeç kadınıyım yükselenim ikizler. Ve gayet uyumluyuz. Kova erkeğiyle birlikte olmak için bazı şeyleri onun keşfetmesine izin vermem gerektiğini öğrendim. Keşfetmeye başladıkça daha iyi vakit geçiriyoruz. Ayrıca kıskançlığı abartmadan yapmaya çalışıyorum. Kız arkadaşları vardı. Zaman geçtikçe onu sıkmadıkça kendi kendine beni tanıştırmaya başladı. Ayrıca onu özlediğimde mesaj yerine aramayı tercih ediyorum. Gün içinde her an onunla konuşmak yerine belli zamanlarda varlığımı hissettiriyorum. Tabi bazen onun aramasını bekliyorum. Bazen bırakın eksikliğinizi hissetsin. Geri döner. Onunla hee şey olmaya çalışıyorum. Bazen sevgili bazen en yakın arkadaş gibi.. ha bu arada kova burçları çok zor affeder. Unutmaz. Ondan dolayı bazı konularda konuşurken fazla tezcanlı olmayın. Düşünmeye çalışın. Sonra konuşun. Geri dönüşü olmayabilir 🙂 umarım faydalı olmuştur

  • İkizler kadiniyim ve zor olsa da kova erkeğine aliştim aslinda onun damarini tutsaniz her şey çok kolay ve eger kova erkeği gercekden aşiksa ve seviyorsa kendi kendine o cok zor karakterini yumuşatir.yumuşatamadiysa demek ki gercekden sevmiyormuş.ve size tavsiye :)eger bir ikizler kadiniysaniz rol icabi da olsa en buyuk soz hakkinin onun olduguna,onun sizden bir basamak yukarda olmasina yani kisaca ona bir erkek oldugunu her zaman hatirlatin.emin olun ki bu onu ukala birine cevirmez aksine size daha cok deyer verir,şımartır ve her zaman kadin oldugunuzu hiss etdirir.

 6. cahil ve benciller dediğim dedik saygısızlıkları diz boyu akrep kadını .evlilikte sürekli aldatır.8yıllık evllilik bitti.

 7. ikizler kadınıyım.en zorlandığım ilişki kova erkeği.çok değişik duyguları var.ilişkiye isim takmak istemez bi bakmışsın sevgilinmiş gibi davranır ,arkadaşlarıyla tanıştırır.ben hiç kıskanç değilim der bi bakarsın bir erkeğin bakmasıyla kavga çıkarır. Bi yakınlaşır bi uzaklaşır.ama çok iyi sever seni,o kadar tutkuludur ki kendini vazgeçilmez hissedersin.bi bakmışsın gitmiş…

 8. Taktiklerle olacak biri asla değil. Zaten doğal olmadığınızı anladığı an uzaklaşacaktır. Bir kere yakınlaştı mı kolay gitmez. Gittiyse zaten hiç olmamıştır. Salın iplerini kısıtlamayın (zaten olması gereken bu) önce arkadaş olabilmeye bakın. Fikirlerine önem veren, kaliteli paylaşım yapan, iletişimi kuvvetli, kendine has, özgüvenli biriyseniz şansınız var. En önemli noktada, onun yaşam alanına ne kadar uyum sağlayabildiğiniz (tabi taklit ederek değil gerçek bir uyum) sosyal ortamı, ideaları, hobileri vs.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir