Kova Erkeğini Etkilemenin 7 Yolu

Bilindik ilişki rehberlerine aldanıp fiyasko yaşamak yerine, Kova ile yeni ve marjinal bir başlangıç yapmaya hazırsanız, başlıyoruz! Madem birlikteyiz, sosyal medya şifrelerin, yakın arkadaşlarının listesi, özel hayat mottoların, neredeymiş ev anahtarın derken, bir bakmışsınız ki kendi kendinize konuşuyorsunuz. Kova’nın olmayan ipini yakalamak için yorulmayın, gönlünüzü kaptırdığınız Kova erkeği henüz kuralları belirlenmemiş bir gezegenin ilk yerlisidir. Haliyle geleneksel yöntemleriniz bu türde işlemez. Hazırsanız Kova gezegenine yolculuğumuz başlıyor, uçuşumuz boyunca, kulaklarınızı dört açıp hiçbir şeye şaşırmayınız!

Baş Arkadaşı Ol!

Sıradanlık mı! Önce bu kelimeyi tüm notlarınızdan, hafızanızdan ve olası tüm yaşantılarınızdan söküp atın. Kova’nın arkadaş çevresinden, kimseye benzemeyen bir tavırla kolayca sıyrılın ve onun dikkatini çekin. Sevgili olmanın kısıtlayıcı ve sorumluluk gerektiren bilindik özelliklerini reddeden Kova, sıradan bir arkadaş olmayı sürdürebilme rahatlığı cebinde, en iyi arkadaşıyla biraz da sevişmek ister. Bu en iyi arkadaşı da çok rastlanır bir kimse olmasın yeter.

Barışçıl Ol!

Keşfetmeye, yeniliğe, heyecana sonuna kadar açtıkları kapılarının önünde kavga, gürültü ayıklayıcı bekçilerine aman takılmayın. Kova’nın hayatı evrensel enerjilerden, pozitif kaynaklardan beslenir. Geniş arkadaş kalabalığından sıyrılıp yerleştiğiniz Kova kalbi, itişmeye, çekişmeye gelmez, baypasa da Kova izin vermez, beklenmedik son yüzünüzü güldürmez. Özgürlüklerin sonsuza uzadığı ilişkinizde, çatışma kısıtlamayı getirir ki, Kova asla kısıtlanmaz.

Dert Ortağı Değil Yoldaşı Ol!

Ağlama duvarına çevirdiğiniz, beni korusun kollasın diye bodyguard’a benzettiğiniz, tüm kararlarımda yanımda olsun deyip yaşam koçu ilan ettiğiniz sevgilileriniz ile mutlu iseniz, hiç zahmet etmeyiniz buralar size göre değil! Ama eylemlerin aranan kanı benim, keşfetmek benim işim diyorsanız Kova’nın mutluluk gezegenine hoş geldiniz. Birlikte gideceğiniz bir miting, nesli tüketen karabatakları kurtarmak için yapacağınız bir eylem onunla geçireceğiniz romantik bir günün anahtarıdır. Pozitif enerji rezervlerine ve topluma katkınızdan dolayı teşekkür ederiz.

Sürprizlere Hazır Ol!

Sürpriz dediysek, gecenin körü uykunuzdan zıplatan serenatlardan, çiçek görünüp çelenk çıkan gösterişli hediyelerden değil, yakışıklı ve sakin duruşlu bir Kova erkeğinin içinden çıkan mizah ustasından, yatak kurnazından söz ediyoruz. Kısa bir sohbetin ardından, hayretlere kapıldığınız tuhaf fikirler tabi ki Kova erkeğinin ürünleridir. Yani gecenin sürprizi Kova erkeğinin ta kendisidir.

Anormal Lezzetlerle Doyur!

Fütüristtik zevklere sahip Kova, zamansız olan yaşantısında kendini henüz bilmediği bir gezegene hazırlıyor gibidir. Kendi zamanının yemeklerini sever ancak klasik görüntü ve isimleriyle değil. Onun haz kaynağı yemeğin kendisi değil, görüntüsü, ismi, cismidir. Klasik sebzeleri kullanmanızdan hoşlanacaktır ancak değişik şekillerde doğranmış, sıra dışı baharatlanmış ve abidik bir isimle yeniden adlandırılmışsa. Sıradan olmayan her şey, maymuncuk gibi Kova’nın tüm kapılarını açar. Bu düstur sadece yemek konusunda değil, birçok alanda rehberiniz olsun.

Kolay Lokma Olma!

Henüz fikrinizin dahi olmadığı hobileri, en ilginç bilgi dağarcığı ile Kova, sıradan ve kolay erişilebilir olana ilgi duymayacaktır. Kova için yeni bir bilgi gibi kapalı, zorlanacağı kadar akıl almaz, duymak isteyeceği kadar fısıltılı olun. Onu en çok aklınızla ve bilginizle etkilemeniz gerekiyor unutmayın! Henüz yüzey sıcaklığını bilmediği bu yeni gezegene iniş yapmak, uzay gemisiyle gelmek kadar heyecanlı ve zorlayıcı olsun.

Stilinle Diğerlerinden Ayrıl!

Çağın kıyafetleriyle, hem de en trend olanlarla tavlamaya çalışıyorsanız Kova’yı, üzgünüz görünmez kalırsınız. Ancak cins takılar, sıradan olmayan kıyafetler, saçlar ve tabi ki yenilikçi bir ruh ile Kova’nın ilgi alanına girebilirsiniz. Kaliteli kıyafetler sever ama bilindik anlamda gösterişten haz etmez. O henüz trend olmamış uyumu, henüz beğenilmemiş stili keşfetmek ister.

Son söz: Farklı olacağım derken yoldan çıkmaktan kaçınınız!

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.