Kova Burcunun En İyi Arkadaşımız Olmasının 9 Sebebi

Arkadaşlarımız olmasa ne yapardık şu koca dünyada? Onlar iyi ki varlar ve iyi ki ihtiyacımız olduğunda bizim için buradalar. Ne olursa olsun her seferinde yanımızda olmayı seçen en iyi arkadaşlarımızı burcuna göre seçmiyoruz. Ama seçtiğimiz her arkadaşımızın burcunun Kova çıkıyor olması şaşırtıcı mı? Gel şimdi beraberce bakalım, neymiş bu Kova burcunun alamet-i farikası.

Kova Burcu Gerçek Bir Özgür Ruhtur

Özgürlüğüne düşkün olan Kova burcu için, kendi başına adeta bir cumhuriyettir desek yanlış olmaz. Kova burcunun bu bağımsızlığı tüm yakın arkadaşlarına olduğu gibi etrafında bulunan herkese de ilham olur, güç verir.

Kova Burcu Değişimi Kucaklamana Yardım Eder

Sıra dışı Kova burcu monotonluğu sevmez. Takılı kalmayı, sürekli aynı şeylerle oyalanmayı, vakit kaybetmeyi sevmez. Sürekli bir değişim dönüşüm halinde olmayı tercih eder. Yenilik peşindedir, kendisinde olduğu gibi etrafında da yenilikleri görmeyi sever.

Kova Burcu Kendini Geliştirmeni Destekler

Bireysel Kova burcu, seni seven bir arkadaşın olarak senin kendini geliştirmeni ve kendi ayaklarının üstünde durabilmeni önemser. Egosu olmadığı için seni tehdit olarak görmez ve en iyi yerlere gelebilmen için yapabileceği her şeyi yapar.

Kova Burcu Tavsiye Verme Konusunda Çok İyidir

Alternatifleri görebilen Kova burcu insanı, bir ihtiyacın olduğunda tüm bilgisiyle ve desteğiyle senin yanında olacaktır. Ona ne anlatırsan anlat, hangi konuyu paylaşırsan paylaş senin için üretebileceği onlarca alternatif çözümü olacaktır.

Kova Burcu Seninle İlgili Fikirlerini Dürüstçe Paylaşır

Arkadaş canlısı olan Kova burcu insanı, onunla konuştuğun her konu hakkında sana dürüst davranır. Düşüncelerini gizlemez, seni yanıltmaz. Hiçbir şeyi ima etmeye çalışmaz. Onun için dürüst olmak, senin duygularını incitmekten daha önemlidir.

Kova Burcu Sohbeti Çok Keyiflidir

Entelektüel Kova burcu insanı, seninle her konuda sohbet edebilir. Saatlerce konuşsanız, sıkılmak bir yana zamanın nasıl geçtiğini bile anlamayabilirsin. Akıcı konuşan Kova burcu esprili anlatımı ile yanında olmasından en çok keyif aldığın arkadaşın olabilir.

Kova Burcu Farklı Bakış Açılarına Sahiptir

İlkeli Kova burcu, rasyonel düşünce tarzına sahip olması nedeniyle üzerinde baskı kuracak, kendi doğrusunu dayatmaya çalışacak bir insan değildir. Sana muhalif olmaya çalışsa bile bu senin fikrini değiştirmek için değil onu geliştirmek için olacaktır.

Kova Burcu Doğruyu Yanlışı Direkt Söyler

Tarafsız Kova burcu insanı, açık sözlü olması ile bilinir. Bir konuda fikir belirteceği zaman etrafındaki insanların onun hakkında nasıl düşüneceği pek umurunda olmaz. Ne düşünürse onu açıkça söyler.

Kova Burcu Asla Yadırgamaz

Açık fikirli Kova burcu insanı, sabit fikirli olmaktan oldukça uzaktır. Neyle karşılaşırsa karşılaşsın, seninle ilgili ne duyarsa duysun sana karşı olan duyguları kesinlikle değişmez. Onun senden uzaklaşması için çok daha ağır şeylerin olması gerekir.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir